5 fotopastí, které stojí za vaši pozornost

Máte v rodině myslivce nebo zapřisáhlého milovníka přírody? V tom případě mu můžete darovat fotopast. Toto zařízení přitom najde uplatnění nejen v lese. Hodí se také jako finančně dostupný způsob ochrany vašeho majetku.

Kvalitní fotopast s odesíláním

Prvním modelem je zařízení FOXcam SG880MK-18mHD. Tato fotopast vyniká především svojí funkcí odesílání snímků ve vysoké kvalitě (1024×720 bodů). Jednoduše se nastavuje a o ještě kvalitnější záznamy se stará technologie FOXraw. Navíc ani nezruinuje vaši peněženku, vyjde vás na necelých 5 tisíc korun.

Bezkonkurenčně nejlepší model na trhu

Druhou fotopast, které se vyplatí věnovat pozornost, symbolizuje model ScoutGuard MG984G-30mHD. Jelikož podporuje 4G LTE, dokáže odesílat snímky a videa v mnohem větší kvalitě. Perfektní kvalita se přitom týká jak denních, tak i nočních snímků.

3 TOP modely bez odesílání

Pokud vám stačí fotopast bez možnosti odesílání, lze doporučit hned tři modely. Prvním z nich je fotopast FOXcam RANGER, která vyniká skvělým poměrem mezi cenou a výkonem. Hodí se přitom jak pro pozorování zvěře, tak i pro ostrahu majetku.

Další fotopastí je ScoutGuard SG562-12mHD, která se pyšní silným nočním přísvitem. Tento model se právem řadí k nejvýkonnějším fotopastem bez odesílání na trhu.

A posledním zajímavým modelem je fotopast ScoutGuard SG520 PRO, která obsadila místo nejprodávanějšího modelu v letech 2017 a 2018. Disponuje možností zaheslování a uživatel si na ní například může nastavit i pracovní dobu.

Více informací o fotopastech najdete na www.eshop-fotopasti.cz, kde si můžete všechny uvedené modely zakoupit.