Abeceda tepelných čerpadel – vše na jednom místě

abeceda-cerpadel.cz
abeceda-cerpadel.cz

Zajímáte se o tepelná čerpadla? Potřebovali jste již někdy s výběrem tepelného čerpadla odborně poradit nebo porovnat funkce jednotlivých modelů? Stránky Abeceda tepelných čerpadel poskytnou všechny důležité informace na jednom místě. Nyní navíc dostaly zbrusu nový kabát a informace jsou zde ještě přehlednější než dříve.

Najdete zde informace od A do Z

Samotný web vznikl již v roce 2006. Byl od začátku orientován na pomoc při výběru tepelného čerpadla. Vzhledem ke vzrůstajícímu zájmu a množství novinek v tomto oboru, se musely i na tomto webu stále rozšiřovat informace a aktualizovat údaje, aby se návštěvníci dozvěděli opravdu vše potřebné. Postupem času se tak Abeceda tepelných čerpadel stala největším a nejčtenějším poradenským webem s touto tématikou. To se týká nejen České Republiky, ale také Slovenska.

Přes 2 tisíce stránek včetně odborné poradny

Na začátku bylo na Abecedě tepelných čerpadel pouhých sedm stránek s informacemi. Tento rozsah se ale velmi rychle rozrostl nyní na již více než 2 000 stránek. Nechybí ani odborná poradna, kde své dotazy můžete směřovat přímo na odborníky, kteří se vám budou zdarma věnovat. Informace a pomoc při výběru tepelného čerpadla zde v současnosti hledají stovky lidí denně. Díky kompletní nabídce informací zde každý najde řešení svého problému.

Které tepelné čerpadlo je nejlepší?, zdroj: abeceda-cerpadel.cz
Které tepelné čerpadlo je nejlepší?, zdroj: abeceda-cerpadel.cz

Abeceda tepelných čerpadel oslavila 7 let

Stránky abecedy tepelných čerpadel nedávno oslavily své sedmé výročí působení na trhu. Za dobu svého působení nabídla pomoc tisícům zákazníků, kteří hledali správné a odborné  informace o tepelných čerpadlech. K tomuto výročí se firma rozhodla dát dárek, který jistě potěší i vás. Tím dárkem je nový design stránek, který jistě ocení všichni, kdo na ABECEDU zavítají.

Změna designu těchto stránek bude v budoucnu pomáhat především vám, zákazníkům. Nový vzhled totiž přináší i nové možnosti a novou strukturu. Nová struktura stránek umožní přehlednější orientaci a umístění většího množství zajímavého obsahu.

Jak se vám nový vzhled líbí?

2 komentáře
  1. Při vší úctě k autorovi, ale abeceda-cerpadel.cz není nic jiného než pouhá reklama a prosazování zájmů určitých podnikatelů. Jde o web, který je v naprosté anonymitě, na nikoho se nedobouráte. Několikrát tam došlo k usvědčení z vědomého šíření pomluv. Osobně, když už, tak tzb-info.cz, který je trochu transparentnější. Ale to, co se v minulosti dělo a děje na abecedě,to těžko snese srovnání.

  2. Tak když se kdokoli objektivně podívá na stránky upozorňující na podvody na internetu, musí mu být jasné, že recenze na abeceda-čerpadel jsou pomluvy a podvod na důvěřivé lidi. Jde o tvrdě komerční stránky jen v jemnějším kabátě.

Komentáře jsou uzavřeny.