Aby byl i váš dům brzy pod střechou

Střecha korunuje stavbu jakéhokoliv domu, ochraňuje ho před nepříznivými vlivy počasí, dotváří jeho estetickou stránku. Aby splňovala všechny potřebné funkce, je třeba vhodně zvolit materiál a práci přenechat zkušeným odborníkům.

Když má střecha dobře vypadat i fungovat

Ať už potřebujete postavit novu nebo opravujete starou střechu, je nutné na ní provést klempířské a pokrývačské práce.

Pokrývači Český Krumlov vám nejprve pomohou vybrat vhodnou krytinu s ohledem na její trvanlivost a odolnost klimatickým vlivům. Podle výběru krytiny zvolí způsob pokládky a vhodný typ připevnění. Následuje samotná realizace střechy včetně speciálních prvků, jako jsou odvětrávací tvarovky, prostupové tvarovky, hřebenáče, protisněhové doplňky a další.

Kvalitně provedená střecha z rukou zkušených pokrývačů dobře vypadá a zároveň správně chrání stavbu před povětrnostními vlivy.

Klempířské práce na střeše

Klempířství Český Krumlov následně zajistí, aby do domu nezatékalo, aby byla dešťová voda správně odváděna. Postarají se o lemování komínů, zdí, štítů, poklopů, oplechování atik, říms, osazování žlabů, oken, nebo pokládku plechových střech. Každá střecha potřebuje kvalitní klempířskou práci ke své finální úpravě. Zkušený klempíř zodpovídá za kvalitu použitého materiálu a spojů, zajistí snadnou montáž a také případnou demontáž. Umí zpracovat klasické materiály jako jsou pozink, olovo či měď, všechny práce by měly dotvořit konečný vzhled celé budovy.

Realizace střech v Českém Krumlově

Střechy Tomi provádí v regionu veškeré práce spojené s jejich provedením. Díky bohatým zkušenostem a dlouholeté praxi mohou poskytnout svým zákazníkům odborné rady, konzultaci k projektu, zpracují zadané návrhy a následně se postarají o kvalitní realizaci.

Kompletní pokrývačské a klempířské práce zajistí nejen pro střechy v Českém Krumlově, ale v celých jižních Čechách.