Aby váš obchod vzkvétal i během zimy

Květiny dokáží potěšit každou ženu, a to během celého roku. Jenže většina z nás má čerstvé kvítí spojené především s teplými letními měsíci, protože v zimě nepanují adekvátní podmínky pro zdravý růst rostlin. Řešením mohou být praktické fóliovníky, jež představují výrazně levnější variantu oproti skleníkům, přitom efekt je prakticky stejný. Najděte nejvhodnější model fóliovníku pro své podnikání a svěřte se do rukou odborníků na stavby i samotné konstrukce.

K fóliovníkům náleží i příslušenství

Bez rozdílu velikosti lze fóliovníky opatřit ještě praktickým příslušenstvím, jež najde uplatnění během celého roku. Velmi žádané jsou například teplovzdušné kotle či zahradnické stoly pro snadnou práci nejen s rostlinami. Mostové závlahy jsou garancí stejnoměrné závlahy bez zbytečné námahy. Hodí se též pro hnojení a chemické ošetření v teplých parných dnech, kdy je nutné mlžením chránit květiny před extrémními teplotami. Perfektně rozmístěné trysky rovnoměrně rozprašují vodu a díky tomu nevznikají přemočená ani naopak suchá místa. Mezi příslušenstvím nejen pro levné fóliovníky najdete stejně tak meteostanice v základní verzi pro obsluhu jedné zóny i pokročilém nastavení pro ovládání stínovky, vytápění, ventilace či kombinace.

Levné řešení s velkým efektem

Ekonomický výhodný fóliovník vás přitom nemusí nijak finančně zruinovat. Oblouková konstrukce je zpravidla vyrobena z pozinkované oceli a upevněna zemními vruty, což slibuje vynikající stabilitu a odolnost. Boční ventilace pro fóliovníky je zajištěna manuálním kasáním fólie. Zeptejte se odborníků a budete okamžitě vědět, kolik bude stát finančně dostupný fóliovník či jiné provedení s parametry vám šitými na míru. Máte-li stávající fóliovník, který nutně potřebuje renovaci, nebojte se oslovit zkušený tým odborníků. Ti starý model fóliovníku potáhnou novou fólií, zajistí rolovací ventilaci. Ostatně přesvědčte se sami a prohlédněte si realizované zakázky nových i starších fóliovníků a celkového výsledku.