Bolesti zad i alergie mohou být minulostí!

Trpíte alergiemi nebo vás bolí záda? Pokud spíte na kvalitní matraci, tyto problémy můžete eliminovat. Podívejte se s námi na to, jak váš spánek mohou ovlivnit ortopedické matrace i matrace s kokosovými vlákny. 

Při výběru matrace si nechte poradit od odborníků

Spánkem trávíme 1/3 našeho života. Pokud se budíte unavení a máte málo energie, něco není s vaším spánkem v pořádku. Často za to může nesprávný výběr matrace. 

Představujeme vám výrobce kvalitních matrací, společnost Bazyl.cz. Firma disponuje vlastní malovýrobou matrací, při níž používají pouze vysoce kvalitní certifikované materiály. Svědčí o tom získané certifikáty ÖKO-TEX® Standard 100. Zaměstnanci společnosti nejsou jen prodejci, ale zároveň vám zde nabídnou odborné poradenství při výběru té nejlepší matrace právě pro vás.

Ortopedické matrace pomohou od bolesti zad

Pokud vás bolí záda a máte i problémy s klouby, značně vám mohou pomoci ortopedické matrace tvořené z několika vrstev pěn s různým typem tuhosti. Jsou speciálně navrženy tak, aby nezatěžovaly klouby a páteř. Jedině díky kvalitnímu a nerušenému spánku můžete docílit efektivní relaxace a budit se odpočatí a plní energie. 

Jaké matrace jsou ideální pro alergiky?

Nejeden kožní lékař doporučuje matrace s kokosovými vlákny těm, kteří se hodně potí. Tyto matrace lépe absorbují pot i vlhkost z okolního vzduchu a přinášejí komfortnější spánek. Kokosové vlákno je stoprocentně přírodní a považuje se za jedno z nejlepších na výrobu matrací. Pokud bojujete s alergiemi, či jste citliví na chemické látky, jsou tyto matrace stvořené právě pro vás. Jsou přirozeně antimikrobiální, což se znamená, že se v nich nedrží roztoči ani jiné mikroby.

V nabídce Bazyl.cz seženete matrace v akci 1+1 nebo se slevou až 50 %. Navíc můžete dostat za nakoupené zboží zajímavé dárky.