Bydlete v novém rukama odborníků

Každé bydlení vyžaduje dřív nebo později rekonstrukci, díky níž získá moderní vzhled a nové prvky v podobě technologických vychytávek. Pokud si netroufáte vlastníma rukama omítat zdi, malovat, pokládat podlahy či bourat zdi, obraťte se na profesionály. Ti mají dlouholeté zkušenosti, poradí vám při výběru materiálů a odvedou precizní práci. Výsledek vás překvapí nejen cenou, ale zejména stylem, který si zamilujete!

Vyměňte staré za nové

Stověžatá Praha patří mezi žádané a lukrativní lokality, což se odráží stejně tak na ceně. Ušetřit můžete výběrem a nákupem starší nemovitosti nebo bytové jednotky v původním stavu. Často to sice znamená začít s opravami od podlahy, výsledek ale mnohdy předčí jakékoliv očekávání. Odborníci pro vás připraví plán rekonstrukce bytu 2+1, 3+1 i atypických rozměrů. Individuální požadavky jsou pro opravdové fachmany výzvou. Nákladná nebude ani rekonstrukce panelového bytu o několika pokojích. Vyměnit si můžete nechat umakartové jádro za zděnou variantu nebo snížením stropů dosáhnout moderních podhledů v celém bytě.

Rekonstrukce bytu v Praze provází znalci sledující vývoj trendu s ohledem na použité materiály tak, aby vám nabídli nejlepší řešení a zajistili vaši maximální spokojenost. Vždy vám připraví více variant, aby si řešení našel náročný zákazník i klient hledající poměrnou kvalitu za dostupnou cenu.

Domov s puncem originality

Bydlíte v panelovém domě a chcete se odlišit od ostatních nájemníků, kteří mají nudné a stereotypní bydlení? Firma zabývající se rekonstrukcemi bytů vám zpracuje návrhy interiérů, jejichž realizace nezruinuje vaši peněženku anebo postupně doporučí obměnu stavebních prvků. Díky praxi se můžete nechat inspirovat při rekonstrukci koupelny, popřípadě si nechat připravit plán kuchyně na míru. Investujte peníze do svého domova a pořiďte mu třeba nové podlahy, originální výmalbu a přitom se nestrachujte o nedostatek času – odborníci z oboru vše zařídí za vás!