Byt hezčí než z katalogu

Udělali jste důležitý životní krok a koupili jste si byt. Zatím je to tak trochu vybydlený panelákový 3 + 1, ale ve vašich představách už vzniká úžasný interiér jako ze zahraničních časopisů. Nejdřív vás ale čeká velká rekonstrukce a hledání toho správného zařízení. Cestě za vaším vysněným bydlením je dlouhá a plná nástrah.

Potřebuju bytového architekta?

Jestliže patříte k těm, kdo odmítnou pomoc odborníka, protože tak ušetří, je čas ukázat vám problém z jiného úhlu.

Při rekonstrukci bytu v panelovém domě majitelé ve většině případů jen zbourají bytové jádro a postaví zděnou koupelnu. Při té příležitosti možná také pozmění rozměry a dispozici kuchyně, ale na víc si bez odborníků troufnout nemůžou.

Bytový architekt se neomezuje jen na likvidaci umakartu, pracuje s celým prostorem. Někde ho zvětší zbouráním příčky, jinde ho uzavře. Navrhne vám přestavbu bytu na domov podle vašich představ a ještě vám výběrem dodavatelů a materiálu ušetří na nákladech. Velkou výhodou je i skutečnost, že vám stojí za zády po celou dobu realizace, připravený poskytnout radu či pomoc.

Nekopírujte interiéry z časopisů

Domy a byty slavných nás často inspirují k proměně našich domovů., jenže obvykle narazíme na nedostatek prostoru nebo omezený rozpočet. Je to pochopitelné, návrhy bytových interiérů zkušených odborníků vychází z velikosti místností, finančního limitu a každodenních potřeb konkrétního uživatele.

Dobrý bytový designer i vám navrhne interiér originální a přitom plně funkční, splňující vaše nároky na estetiku i pohodlí. Dokáže využít členitosti interiéru, kombinuje materiály i barvy, pracuje s nejnovějšími trendy, vždy ale s ohledem na vaše přání.

Výsledný vzhled vašeho bytu bude elegantní, neotřelý a přitom často levnější, než kdybyste se do zařizování pustili sami, inspirovaní jen fotografiemi v časopise, případně katalogy prodejců nábytku. Váš domov bude navržen a zrealizován jen pro vás a podle vašich představ.