Bytová správa – řešení pro vaši bytovou jednotku

Život v bytě je zpravidla velmi pohodlný a nevyžaduje tolik péče jako bydlení v rodinném domě. Stačí strčit klíč do dveří, otevřít si, pustit teplou vodu, zapnout topení anebo jednou za za život v bytě vyměnit obklady nebo kuchyňskou linku. Jenže existují další úkony spojené s péčí o celý dům, o kterých mnohdy ani sami vlastníci či nájemníci nevědí.

správa bytů

Správa bytů teď i u vás

Možná to znáte také, že ve velkých panelových či cihlových domech, kde bydlí desítky lidí, neznáte úplně každého a občas potkáte i nového souseda. Proto může být domluva v některých zásadních krocích údržby a spravování domu velkým problémem, a to nemluvě o schůzích, kterých se často neúčastní ani polovina obyvatel domu. Řešení je jednoduché, chytré a cenově velmi výhodné. O spravování bytů se nyní postará externí společnost, která zajistí administrativní, technické i právní služby, a to za velmi výhodných podmínek. A majitelům bytových jednotek najednou odpadnou otravné starosti s evidencí společenských prostor nebo drobné opravy a údržba domu. To vše a mnohem víc zastřeší právě správa bytů.

Firma zajišťující servis okolo vašeho domu totiž myslí i na často zanedbávané problémy. Proto připravuje podklady pro schůze s aktuálními informacemi o nákladech, výdajích, potřebných kontrolách anebo nezbytné bezpečnosti. Součástí kontrol bývají periodické revizní zkoušky výtahů, hydrantů, ale také elektra či plynu a dalšího technického vybavení domu. Vše probíhá v souladu s platnými předpisy a pokyny SVJ (společenství vlastníků jednotek) nebo samotných vlastníků domu.

Více než 3000 domů pod bytovou správou

Mezi další chytré služby patří také účetní a právní servis, díky němuž budete mít všechny faktury správně připravené a včas zaplacené a vyřešíte i nepříjemné právní otázky. V Brně a Praze pod bytovou správou funguje více než 3000 domů a portfolio spokojených vlastníků bytů se neustále rozšiřuje. Přidejte se ke spokojeným zákazníkům a uvidíte, že i ve vašem paneláku bude neustále co zlepšovat, a vám navíc odpadnou starosti ohledně chodu domu. Nezní to skvěle?