Celoroční wellness i na vaší terase!

Napadlo by vás v mrazivém čase zimních dnů se položit téměř až po krk do příjemně teplé vody vaší venkovní vířivky? Jestliže ano, pak jste nejspíš vlastníky vířivky Softub. Má tichý chod, kvalitní materiál odolává v pohodě povětrnostním vlivům i mechanické námaze, a navíc i pěkně vypadá. Vaše soukromé wellness si už neumíte bez Softub vůbec představit.

vířivé vanyTichá, elegantní a vždy připravená

Softub je královnou mezi vířivkami už od roku 1986, kdy ve slunné Kalifornii v USA spatřila světlo světa. Odtud se pak rozšířila do celého světa a jen v České republice zaznamenává stovky realizací. Díky PolyBond pěně, ze které je vyrobené její tělo, získává vířivka charakteristické vlastnosti, čímž ji mezi ostatními vždy lehce poznáte. Měkká a velmi příjemná konstrukce vám umožní využívat pohodlí podvodních masážních trysek bez ohledu na vaši výšku nebo postavu. Venkovní vířivka promasíruje dobře opravdu každého během chvilky.

Nízké náklady na provoz

Vířivka Softub vyniká nízkou hmotností, snadno se dopravuje a přenáší a ještě snadněji instaluje na místo používání. Můžete ji mít bez problémů celoročně na venkovní terase, zahradě nebo i v interiéru a využívat výhod domácího wellness. V neposlední řadě Softub perfektně izoluje, kdy je možné k ohřevu vody použít ztrátové teplo motoru. Tímto pak vycházejí měsíční provozní náklady pouze na 300 Kč, čímž se vířivka řadí mezi ekologické výrobky. Když porovnáte její prodejní cenu s úsporou nákladů, které jejím šetrným provozem ušetříte, není v podstatě co řešit. Softub vyhrává díky energetické úspoře.

Masáž má kladný vliv i na dobrý spánek

Vířivka Softub má velmi tichý chod, takže vaši sousedé z vedlejší terasy ani nepoznají, že nějakou vířivku vlastníte. Ani v zimním čase se nemusíte vzdát svojí oblíbené masáže před spaním. Vířivka Softub vám toto umožní. Stačí čtvrthodina denně, abyste se cítili jako znovu zrození. Měli jste náročný den? Pak v mobilní vířivce si určitě odpočinete.