Chcete v zimě do Krkonoš? Rezervujte si ubytování včas!

Zimní sezóna se blíží a jestli se chystáte do Krkonoš, nepodceňujte včasnou rezervaci hotelu či penzionu. V některých lokalitách může už v říjnu být pozdě na to, abyste si zajistili dobré ubytování, proto rozhodně nic nezkazíte, pokud se o to postaráte hned. Jednou z vyhledávaných možností je penzion Špindlerův Mlýn.

Zima ve Špindlerově Mlýně

Špindlerův Mlýn patří mezi naše nejvyhledávanější zimní střediska. Pro své návštěvníky má celoročně připraveno hodně různých atrakcí, ať už sportovních, kulturních nebo společenských. V zimě je to především široké lyžařské zázemí, co do tohoto malého městečka v blízkosti hranic s Polskem láká tisíce našich i zahraničních hostů, kteří si zimní pobyt v Krkonoších bez sjezdových tratí i udržovaných běžeckých stop neumí představit.

Ti, co do hor přijíždějí za sportem, mají k dispozici sjezdovky různých stupňů obtížnosti vybavené moderním zasněžovacím systémem, takže se na nich dá lyžovat až 5 měsíců v roce. Pro běžkaře se značí a upravuje 100 km běžeckých tratí pro klasický styl i skating. Zázemí tu mají i milovníci snowboardingu.

Lyže, relax, celebrity

Sjezdové tratě ve Svatém Petru splňují parametry FIS, takže se tu pořádají pro diváky atraktivní závody evropských pohárů. Není neobvyklé, že tu v zimě narazíte na některou českou i zahraniční celebritu, které si toto lyžařské centrum dost oblíbily.

Špindlerův Mlýn ale není jen sníh a lyžování. Můžete si zahrát tenis v tenisové hale nebo si užít den v aquaparku. Už jste si zkusili snowtubingovou dráhu? Jestli ne, tak si určitě nenechte tenhle zážitek ujít.

Je mnoho důvodů, proč si včas zajistit ubytování ve Špindlerově Mlýně nejen v zimě ale i mimo sezónu. Okolí nabízí spoustu aktivně strávených hodin, ať už na místní přehradě, na blízké koňské farmě, na bobové dráze či v provazovém centru. Nebo si můžete půjčit kola a objevovat okolí.