Chcete vlastní stánek relaxace – pořiďte si domácí saunu

Třeba vás láká saunování, ale chcete si všechno nařídit podle svých představ a nebýt na nikom závislý – ani na provozní době blízkého wellness podniku. Pak je pro vás perfektním řešením domácí sauna přímo v bytě, domě nebo na chatě. Toto řešení poskytuje naprostou svobodu jak v době a čase užívání sauny, tak i nastavení, použitém aromatu a čemkoli dalším.

domácí saunyNaše přizpůsobitelné portfolio

Přítomnost domácí sauny na chatě, v bytě nebo v rodinném domě se stává opět trendy. Lidé navíc znovuobjevují blahodárnost saunování pro zdravý životní styl jak po fyzické, tak po psychické stránce. Už to tedy dávno není módní výstřelek – hlavně když jsou wellness centra skoro na každém rohu.

Naše společnost poskytuje domácí sauny na míru vašim potřebám v široké škále variant a provedení. Každý kousek je něčím originální a zajímavý. Celý náš tým je vám také k dispozici pro veškeré dotazy, podněty, připomínky a upřesnění toho, co dalšího vás zajímá. Neváhejte se na nás s čímkoli obrátit.

Sauny

Sauny nejen s párou

Finské sauny jsou jedna možnost naší produkce, ovšem naši zákazníci ocení také možnosti infrasaun. Oba typy je možné si důkladně prohlédnout v sídle našich poboček v Praze nebo Brně, kde vám také odborný personál zodpoví veškeré vaše případné dotazy.

Naše nabídka nabízí jak hotové sauny obojího typu, tak řešení přímo na míru podle vašich přání a specifikací pro domácí saunu. Oba typy mohou být domácí i venkovní a naše provedení je zárukou jejich kvality, funkčnosti a dlouhodobé životnosti.

Každé dřevo má to svoje

Na stavbu domácích saun používáme několik materiálů, hlavním je samozřejmě dřevo.

Každé má ovšem trochu jiné vlastnosti a poskytuje tedy jiný saunovací zážitek dle zvoleného modelu. Ampere je vyrobena ze skandinávského smrku. Cuvierovi dodá kouzlo osika, Flachatu olše. Hemlock – kanadská borovice – dává tvar nevšední sauně Ealange.

No a asi nejoblíbenější variantou našich zákazníků je cedr pro exkluzivní model Lavoisier.

Kombinace dle chuti

Tato zmíněná dřeva i další prvky, materiály a doplňky lze v domácí sauně do značné míry kombinovat v zájmu ideálního relaxačního požitku. Naše péče o klienty ale nezahrnuje jen samotný prodej a sestavení sauny na místě – z hesla komplexní péče o zákazníka pochází náš nadstandardní klientský servis.

Při problémech…

Naše sauny jsou téměř bezporuchové a mají dlouhou životnost. Jenže nelze nikdy předvídat všechny okolnosti nebo nehody. S naší firmou máte ale vždy jistotu, že při jakékoli poruše nebo problémů s vaší domácí saunou nás můžete opět kontaktovat – ať už pro poradu nebo drobnou opravu či cokoli jiného.

V tomto sestavení už můžete opravdu klidně na chvíli vypnout a nechat své tělo i mysl hýčkat.