Domy, které šetří vaše peníze

Bydlení patří mezi nejnákladnější investice našeho života. Proto nechte váš dům ať na sebe vydělává. Jak? Investujte do pasivního domu. Tento typ staveb zažil svůj boom už před pár lety, přesto je pořád mnoho lidí, kteří se vrhají do stavění klasických domů se zbytečně vysokými náklady na spotřebu energie. Proč tomu tak je? Málo realizovaných projektů stavebními společnostmi? Vysoká pořizovací cena domu? Ani jedno, ani druhé. Pasivní dům u Prahy je důkazem toho, že se dá za rozumnou cenu, kvalitně a na hezkém místě postavit ekologická stavba.

Zelený Zlonín, bydlení budoucnosti

Pasivní domy nejsou architektonickým dílem. Jsou to obyčejné rodinné domy, u nichž je kladen větší důraz na kritéria energetických úspor. Domy mají unikátní vzduchotechniku a vlastní hybridní fotovoltaické elektrárny. Pořizovací cena stavby je přitom jen o 5-15 % vyšší oproti klasickým stavbám. Tento rozdíl vám váš dům ušetří díky nízké spotřebě elektrické energie za několik let, a ještě dostanete peníze od státu formou dotace Nová zelená úsporám, která může dosáhnout až do výše 450.000Kč.

Rodinné domy u Prahy patří mezi developerské projekty Zelený Zlonín. Je to jeden z mnoha stavebních projektů, který se nebojí lidem poskytnout lepší budoucnost. Energetická úspora vašeho domu nešetří jen vaši peněženku, ale i životní prostředí. Vděčni za vaši volbu domu vám budou všechny následující generace.

Proč právě Zlonín?

Domy i pozemky v blízkosti Prahy jsou poměrně drahé a lokality jsou žádané. K tomu musíte přičíst každodenní cestování za prací. Pasivní domy Zlonín vám dokáží ušetřit až 90 % z běžné energetické spotřeby. Jak je to možné? Vše probíhá za pomoci již zmíněné fotovoltaické elektrárny a v možnosti uchování a akumulování vyrobené a nespotřebované elektrické energie. Vzduchotechnika umožňuje domu dýchat, a přitom z něj neodvádí teplo tak, jako běžné větrání okny. Novostavby u Prahy mají jako třešničku na dortu inteligentní ovládání, které si zamilujete během prvního měsíce.