Dopřejte svým dětem bezpečnou zábavu

Těžko byste hledali oblíbenější a zábavnější hrací prvek pro děti i dospělé, než jakým je trampolína. Trampolíny se již velmi dlouhou dobu těší velké oblibě a nedají na ně dopustit malí ani velcí. Dají se využít k hraní nejrůznějších her a lze s nimi zažít spoustu zábavy.

Bezpečnost na prvním místě

Aby bylo skákání na trampolíně opravdovou zábavou a ne nebezpečím pro vás i vaše děti, je důležité zakoupit takový produkt, který se pyšní několika bezpečnostními prvky. Trampolína by měla mít vždy alespoň ochrannou síť a skryté pružiny. Proč se ale spokojit jen tak s něčím, když můžete mít rovnou nejbezpečnější trampolínu na světě? Jedná se o trampolínu Springfree, vysoce kvalitní novozélandskou technologii, která disponuje hned celou řadou bezpečnostních a ochranných prvků pečujících o bezpečí všech skokanů.

Jak vypadá nejbezpečnější trampolína na světě?

Vysoký počet zranění způsobených na trampolínách přímo volal po nové technologii, jež by se postarala o bezpečnost všech skákajících. Právě proto byla vyvinuta trampolína Springfree, za jejímž vznikem stál jeden starostlivý otec, který nechtěl nic jiného než bezpečnou hračku pro svou dceru. Podařilo se mu odstranit 90 % míst, která jsou u trampolín nejčastějším zdrojem poranění. Zatímco u běžných trampolín jsou použity kovové pružiny, u nichž hrozí zachycení skokana, revoluční trampolína Springfree se pyšní laminátovými pruty. Ty jsou navíc ukryty pod skákací plochou a skokan s nimi vůbec nepřijde do kontaktu. Bezpečnostní síť je běžným standardem a měly by jí být vybaveny všechny trampolíny. Síť tak samozřejmě nechybí ani u trampolíny Springfree. Na rozdíl od obyčejných trampolín zde však není vyztužena železnými tyčemi, o něž byste se mohli udeřit.

Kupujte ověřenou kvalitu

Trampolíny Springfree se mohou pochlubit velmi kvalitním zpracováním a dlouhou životností. Trampolíny podstupují náročné zátěžové testy, jež odhalí všechny případné nedostatky. Naprostou samozřejmostí je bytelná konstrukce schopná unést váhu osobního automobilu i odolnost vůči povětrnostním vlivům. Trampolínu Springfree tak můžete bez obav nechat venku po celý rok. O pravdivosti těchto tvrzení svědčí množství ocenění, jež trampolíny získávají po celém světě, i nespočet spokojených rodičů, jejichž děti si nyní mohou hrát opravdu bezpečně.