Fotopasti – pomocníci do přírody i domů

Na trhu se objevuje stále řada novinek pro ohlídání majetku i zajištění bezpečnosti, ať už doma či v přírodě. Parádním pomocníkem se vám stane fotopast, která dokáže zaregistrovat a zaznamenat pohyb zvířat i osob podle nastavení. Díky obrazu s vysokým rozlišením a možnosti záznamu zvuku budete mít dokonalý přehled o celé situaci. Obraz i zvuk si můžete přehrát podle vlastních potřeb a dále s oběma materiály pracovat.

fotopast bunatyMaskovaná, bezpečnostní fotopast

Fotopast pořídíte v mnoha variantách i cenových hladinách. Záleží tedy pouze na vás, kolik peněz chcete do praktické vychytávky investovat. Levnější kusy sice nemají řadu funkcí oproti svým dražším konkurentům, slibují ale snadnou manipulaci a obsluhu. Díky tomu můžete už za pár stovek hlídat třeba odlehlé parkoviště, špatně dostupnou nemovitost, garáž i zahradu. Fotopast bunaty funguje rovněž v noci, ale vzhledem k maskovanému designu je prakticky nerozeznatelná od lesního prostředí a neruší tak třeba zvěř.

Pokud nevíte, jak fotopast vybrat, popřípadě kolik do ní investovat v rámci občasného či pravidelného používání, obraťte se na odborníky. Ti pravidelně sestavují top nejžádanějších modelových fotopastí od předních výrobců. Chcete-li zůstat u zlaté střední cesty, sáhněte po modelu s vysokou kvalitou a optimální cenou. LED osvícení je sice viditelný přísvit, nicméně světlo do prostoru nevyzařuje. Jestliže chcete mít okamžitý přehled o situaci, vyberte model s okamžitým přenosem zaznamenaných snímků na mobil či e-mail.

Skvělý dárek nejen pro pány

Pro někoho zbytečná vymoženost, pro jiného dárek, po němž už léta touží. S takovým dárkem rozhodně nešlápnete vedle. Najde totiž využití prakticky kdekoliv. Získáte ochranu svého majetku před vandaly a zloději, budete mít přehled, co se děje s vašimi zvířaty v době nepřítomnosti a sledovat můžete i vzácné návštěvy v okolních lesích. Výhodné sety za parádní ceny pořídíte online.