Ideální skříň do atypických prostor

Jaká je ideální skříň do atypických prostor? Taková, která jej krásně vyplní a poskytne dostatečné množství úložného místa. A navíc bude designově ladit s interiérem bytu. Ale kde ji sehnat? Obraťte se na odborníky na skříně na míru.

Vestavěná skříň do podkroví

Podkrovní byt, sen mnoha lidí. Podkroví nabízí různé „zákeřnosti“ pro umístění komerčně dostupných vestavěných skříní jako šikminy, výklenky apod. Udělejte si z podkrovního bytu útulný domov, kde se budete rádi vracet. Vsaďte na vestavěné skříně do podkroví. Věřte, že pro odborníky na skříně na míru je právě takový prostor zakázkou, na kterou čekají.

Vestavěná skříň

Vestavěná skříň pod šikminu

Šikmina je označení šikmé části bytu. U podkrovních bytů se často jedná o stropní část, která kopíruje tvar střechy. Komerčně dostupné skříně kvádrového tvaru by zasahovaly příliš do prostoru, který je možné s vestavěnými skříněmi na míru využít jiným způsobem. Vestavěnou skříň lze umístit pod šikminu kolmo i vodorovně, záleží na vašem požadavku.

Vestavěná skříň pod schody

Máte ve svém podkrovním bytě schody? I takový prostor se dá využít pro vestavěnou skříň. Pamatujete na film o čarodějnickém učni Harry Potterovi? Ten přebýval v přístavku pod schodištěm. Podobně i vy můžete využít tento prostor, akorát pro vestavěnou skříň pod schody, která zajistí další úložný prostor pro vaše věci.

vestavěná skříň na míru

Výhody vestavěných skříní na míru do podkroví

  • Přizpůsobí se uspořádání podkrovního bytu,
  • interiér skříně můžete přizpůsobit svým představám a požadavkům; a to nejen rozložením samotné skříně, ale i použitými doplňky,
  • můžete vybírat z nepřeberného množství dekorů materiálu,
  • každá skříň je originál, dělaná na míru zákazníkovi.

Věříme, že s vestavěnou skříní do podkroví, pod šikminu či schody budete spokojeni a naplní vaše očekávání, se kterým jste tento kus nábytku objednávali.