Individuální výstavba luxusních domů: Zelený Zlonín čeká možná právě na vás

Bydlet ve svém je snem mnoha lidí. Někomu stačí vlastnit hezký byt, jiní dávají přednost raději životu v rodinném domě. Neznamená to, že by se museli kvůli tomu odstěhovat na venkov, zvláště pokud se nechtějí vzdát výhod velkoměsta. Vždyť dobře bydlet lze třeba i v hlavním městě. V Praze se najde spousta stavebních míst, kde to právě žije čilým stavebním ruchem a vznikají nové moderní luxusní domy.

Vlastní bydlení v pasivních domech

Současné bydlení si žádá určité standardy, z nichž lidé neradi slevují. Spousta jich také chce žít ekologicky, tudíž si vybírají moderní nízkoenergetické domy, kde výrazně ušetří za spotřebované energie za plyn či elektrický proud. Uspořené finance pak lze použít třeba na příjemnou odpočinkovou dovolenou v zajímavé zahraniční destinaci.

Ušetřit lze také se státní dotací

Pro mnohé, kteří chtějí bydlet ve svém domě, je řešením stavba domu na klíč. Přináší to velkou výhodu v tom, že noví vlastníci nemovitosti přijdou k již hotovému a vybavenému domu, takže jim bude stačit se pouze nastěhovat. Firma na výstavbu rodinných domů je schopná dokonce vyřídit dotaci od státu Nová zelená úsporám, jež výrazně pomůže ušetřit peníze. Stavět přitom lze na vlastním pozemku, nebo pozemcích developerské společnosti.

Zelený Zlonín: Moderní domy na klíč

Příjemné a luxusní bydlení vzniká také v pražské lokalitě Zelený Zlonín. Disponuje vším, co si městský člověk od bydlení v rodinném domě ve městě žádá, a to blízkostí městské hromadné dopravy, občanskou vybaveností i snadnou dostupností centra hlavního města. Majitel nemovitosti se tak nemusí vzdát ničeho, na co byl až dosud zvyklý včetně kulturního a sportovního vyžití, jež k životu bezpochyby patří. Zelený Zlonín je pohodovou lokalitou, kde se bude určitě dobře bydlet. Kromě toho zde budované domy splňují vysoké nároky na architekturu i design interiéru, novým majitelům bude k dispozici také inteligentní domácnost.