Jak postavit dokonalý hi-fi systém

Budování hifi systému vyžaduje pečlivé plánování – takže ať už stavíte nový hifi systém nebo vylepšujete stávající, dovolte mi citovat jedno staré úsloví o tom, že „řetěz je tak silný, jako jeho nejslabší článek“ V podstatě jde o rovnováhu jednotlivých hifi komponentů, která je stejně důležitá, jako jejich individuální kvalita. Nejde zkrátka jen tak poskládat jednotlivé komponenty podle toho, jak vás napadne.

hifi studio Praha

Klíčem k úspěchu je rovnováha

Pokud máte například nepříliš kvalitní zdroj signálu, ani sebeluxusnější zesilovače a reproduktory s jeho kvalitou příliš neudělají. To stejné platí i pro ostatní komponenty vaší hifi soustavy. Kupování drahých reproduktorů k low end zesilovačům je zbytečné vyhazování peněz, které můžete využít lépe. Rovnováha je však jedním z těch pojmů, které lze jen velmi těžko definovat, natož najít. Přestože kvalitu jednotlivých audio komponentů můžeme částečně odvodit z ceny, i mezi komponenty v podobné cenové hladině existují rozdíly, které citlivé ucho audiofila rozezná. Ne všechny hifi komponenty totiž zní stejně. Spoléhat se však v tomto na metodu pokusu a omylu je v případě hifi audio techniky poměrně finančně náročné. Naštěstí existuje i mnohem lepší řečení – hifi studio Praha. Zde totiž můžete v dokonalém akustickém prostředí vyzkoušet jednotlivé komponenty vaší budoucí hifi soupravy a jejich vzájemné kombinace. Zjistíte tak co vašemu uchu lahodí nejvíce a získáte přesnou představu, co vlastně potřebujete.

Využijte služeb poslechového hifi studia i rad zkušených audiofilů

Služby, které nabízí hifi poslechové studia Praha, zahrnují kromě poslechu i cenné rady, které můžete obdržet od školených zaměstnanců, velmi zkušených audiofilů, pro něž je hifi celoživotním koníčkem a kteří vám rádi pomohou s výběrem vaší hifi soustavy snů.