Jak utřídit sklepní prostory?

Sklepní prostor bývající součástí prakticky každé bytové jednotky a stejně tak mnoha rodinných domů většinou vypadá jako nepřehledné skladiště vyřazených věcí, sezónního oblečení a nepoužívaného sportovního náčiní. Chcete si udělat ve sklepě pořádek a nevíte, jak začít? Poradíme vám! Investujte do kvalitních regálů s dostatečnou nosností a uvidíte, že i tak malý prostor, jakým je sklep, získá okamžitě na přehlednosti.

Různé barvy i modelové provedení

Ať už máte velký či malý sklep a bojujete s místem, popřípadě s nízkými stropy, díky široké nabídce regálů si můžete vybrat podle vlastních specifikací. Možnost volby máte mezi různými výškami, šířkami, hloubkami i počty polic či barevnými řešeními. Nosnost police je stěžejní podle toho, co chcete ve sklepě uskladnit, zda objemná břemena, lehčí boxy s věcmi a krabice. Jedna police může unést až 250 kilogramů.

Regály z kovu jsou sázkou na jistotu, dobře se totiž udržují, dají se sešroubovat k sobě a vytvoří tak snadno regálový systém podle daného prostoru. Některé modely mají výškově nastavitelné police a nabídnou tak řešení i pro uskladnění vyšších předmětů.

Online nákupy z pohodlí domova

Chcete-li se pustit do vyklízení a čištění sklepu, nyní se nabízí nejvhodnější doba. Regály do sklepa se navíc dají objednat online z pohodlí vaší pohovky, takže vám odpadne náročný převoz nebo tahání těžkých sestav. Při rozhodování, jaké provedení je pro vás ideální, vám snadno pomůže i online podpora připravená na vaše dotazy.

Nezapomeňte, že vyklízením sklepu byste se měli zbavit dlouhodobě nepoužívaných věcí, které je nezbytné roztřídit do vhodných kontejnerů. Oblečení, hračky a sportovní vybavení ležící ve sklepě déle než dva roky můžete s čistým svědomím poslat dále. Uvidíte, že vám ty věci chybět nebudou a někomu dalšímu určitě ještě parádně poslouží.