Jak vymalovat byt či dům bez starostí a vysokých nákladů

zdroj: poptavej.cz
zdroj: poptavej.cz

Téměř každé výmalbě bytu či domu předchází mnoho týdnů, měsíců a někdy i let duševních příprav a rozhodování, zda je již opravdu čas pustit se do toho. Strach z vysokých nákladů případně času stráveným nad výmalbou je téměř pravidlem při rozhodovacím procesu. Jak lze vyřešit výmalbu vašeho bydla bez zbytečné prokrastinace a stresu?

Nejjednodušším způsobem jak rychle, efektivně a výhodně realizovat malířské práce je vyzkoušet tzv. poptávkové systémy, kde zadáte zdarma poptávku s vašimi požadavky a pak již jen vybíráte z nabídek v emailu.

Právě díky srovnání více nabídek v rámci vaší lokality můžete dosáhnout finanční úspory a zároveň máte možnost si udělat zcela ucelený obrázek o tom, jaké možnosti vlastně máte.

Když se řekne malování bytu či domu, je jasné, že nejde jen o to, vzít do ruky váleček a štětku. Celému procesu předchází i příprava prostor v podobě zakrytí či posunutí nábytku či překrytí podlah a další. Malíři dnes nabízejí veškeré služby, spojené s malováním. Včetně odstěhování, demontáže nábytku a následného úklidu. Zkušený malíř vám poradí i s výběrem barev tak, aby výsledný efekt lahodil oku.

Dekorativní úpravy stěn

Bílým a hladkým stěnám už odzvonilo. Dnes si kromě nejrůznějších odstínů barev na stěny svého bydla, můžete zvolit i úpravu struktury stěn a nejrůznější atypické dekory.

zdroj: poptavej.cz
zdroj: poptavej.cz

Písková výmalba vás dostane náladou do poklidného a hřejivého středomoří. Mramorovou úpravou se můžete ocitnou ve starém Řecku. Záleží jen a jen na vás, jaké náladě, barvám a materiálům dáváte přednost.

Kromě výmalby a dekoru stěn lze využít i dříve klasického tapetování, které se postupem času dostalo mezi umělecké disciplíny a to především co se kreativitou tapet a různorodostí zpracování týče. Ať již chcete využít tapet jen pro umocnění nálady ve vašem obývacím pokoji, nebo chcete svému potomstvu vylepšit dětský pokoj jeho oblíbenými pohádkovými motivy, s tapetami jdou dělat opravdu kouzla a to především, pokud poptáte profesionálního tapetáře.

A jaké jsou cenové možnosti?

Cena malování za m2 se pohybuje v rozsahu od zhruba 20 do 50 Kč. Cena se odvíjí od typu zvolené barvy a počtu nátěrů, které se přizpůsobují stavu konkrétního podkladu. Stále uvažujete nad malováním? Zadejte si poptávku po malířích a nechte si zdarma vytvořit kalkulaci na výmalbu prostor.

Skrze poptávkový systém Poptávej.cz můžete zadat poptávky i z dalších oborů činnosti a to zdarma a nezávazně.