Jaké trendy frčí v koupelnách?

Nová koupelna je pro mnohé z nás nejen splněním tajného snu, ale zároveň chytrým zhodnocením nemovitosti. Ať už vybíráte nové obklady v koupelně v bytě panelového bytu či do novostavby, inspirujte se aktuálními trendy, jež se neomrzí.

Koupelna na míru se v mžiku promění z nudného a fádního prostoru na dechberoucí džungli či luxus v podobě opulentního mramoru. Vypadá to, že přírodní materiály vedou, proto se není čemu divit, že řada výrobců obkladů a dlažeb přichází s věrohodnými napodobeninami imitace dřeva. Dřevo v jakékoliv formě se velmi dobře kombinuje s jednobarevnými obklady.   

Co vás čeká během rekonstrukce?

Kompletní rekonstrukce Ostrava a okolí je zajišťována řemeslníky s více než dvacetiletou praxí. Vnitřní úpravy se u starých zástaveb neobejdou rekonstrukce bytového jádra Ostrava, což pro vás znamená možnost měnit dispozice jednotlivých místností, pokud sousedí s původní koupelnou a toaletou. Jednoduše se tak z prostorné chodby stane dostatečně velká místnost pro převlečení i uskladnění obuvi, zatímco na toaletě vznikne potřebný prostor navíc. Kdo dává v barvách přednost klasice, nabízí se nestárnoucí kombinace černé a bílé. Ta je ideální do větších prostor, kde vynikne kontrast, nikoliv do malých koupelen, jež ještě opticky zmenší.

Malá toaleta v matu

Pro moderní rekonstrukce koupelny Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek a stejně tak dalších měst je klíčové zajistit veškeré dílčí práce, jako je instalace rozvodů a zedničina. To však neznamená, že i v oné místnůstce se nemůže promítnout luxusní a vkusný design včetně značkové sanity. Do menších prostor se hodí velkoformátové dlaždice a matné provedení působící noblesním dojmem. Že si to nedokážete představit? Nevadí! Pokud se svěříte do rukou profesionální firmy, máte garanci cenové kalkulace zdarma, stejně tak 3D grafický návrh pro jasnou představu a v neposlední řadě špičkové služby.