Když u domu chybí plot

Podíváte se z okna na zahradu a co nevidíte, cizí pes se promenáduje po vašem sotva vzrostlém trávníku a už se chystá zanechat vám tam pozdrav. Rozčílíte se, ale než stačíte vyběhnout, pes svou potřebu dokončil a už peláší neznámo kam. To si přece nemůžete nechat líbit, jak potom máte bez obav pustit na zahradu děti? Chce to plot, už opravdu… Už žádné nezvané návštěvy, žádné zkoumavé pohledy, kdykoli chcete na zahrádce něco poklidit, vyplet nebo relaxovat. Chce to plot, a pořádný.

Jak vybrat ten pravý

Protože na trhu se setkáte se spoustou typů a provedení oplocení, máme pro vás několik rad, jak vybrat ten správný plot. Nejdříve si ujasněte, co od plotu vlastně čekáte. Chcete-li zachovat soukromí a ochránit váš majetek, použijte mohutnější typ plotu, který rovnou zastraší nezkušené zloděje. Zkušenosti mnoha rodin říkají jasně, že skvělým řešením je v tomto případě betonový plot.

Betonové ploty od Betonoveploty.net jsou vyrobeny z českého betonu vysoké kvality, který propůjčuje plotu odolnost, dlouhou životnost, a navíc není třeba se o plot nijak starat. Nemusíte se však bát, že by to bylo na úkor vzhledu plotu. Betonové ploty nabízí spoustu různých variant vzhledu, takže si můžete vybrat, jak bude vypadat ten váš.

Při konfiguraci plotu nevybíráte pouze dekor, ale také výšku plotu, tvar zakončení a barvu. Vybírejte, zda vám bude lépe vyhovovat štípaný kámen, nebo skládané cihličky, barva šedá, terakotová nebo třeba pískově žlutá. Bude plotu kolem vašeho domu lépe slušet oblouk, rovné zakončení nebo si troufnete na dřevěné latě? Dřevo působí v kombinaci s betonem velmi dobře, opticky plot značně odlehčuje. Velkým pokrokem v oblasti plotů je možnost mít betonový plot oboustranně dekorovaný. Neváhejte a pořiďte si kolem vašeho domu i vy betonový plot, aby vás chránil po dlouhá desetiletí.