Moderní vrata nezklamou vaše představy

Každý bere vrata jako nutnou součást domu. Ovšem už dávno neplatí, že by se jednalo o funkční doplněk nevalného vzhledu. Kromě toho, že vás nová provedení upoutají už od pohledu, splní i vysoké nároky na bezpečnost a kvalitu.

Garážová vrataRůzné typy garážových vrat

Garážová vrata nijak nenaruší celkový design celého domu nebo firemní budovy, protože na vás čeká několik tisíc barevných kombinací. Vše snadno sladíte s okny, fasádami a dveřmi. Z materiálů převládá zájem o imitace dřeva a imitace ušlechtilých kovů. Právě nyní patří k trendům přírodní vzhled.

Lze si nechat nainstalovat i sekční garážová vrata s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. Hodí se pro většinu stavebních otvorů, protože se vyrobí na míru. Během svislého otevírání zajíždějí pod strop garáže, anebo vyjedou šikmo pod úhlem s ohledem na sklon střechy. Pokud vám vadí překážky pod stropem, vsaďte na roletová vrata. Pomocí automatizace se hliníkové zateplené lamely navíjí do kastlíku o různé velikosti. U posuvných modelů počítejte se zasouváním do strany ve vnitřní části. strop pak využijete k odkládání žebříků a jiných věcí.

Stylové ohraničení pozemku

Do módy se dostávají kovové ploty s dlouhodobou odolností. Mnoho let nevyžadují žádnou údržbu díky provedené povrchové úpravě. Nechybí široká nabídka ojedinělých motivů, které se neokoukají ani po mnoha letech. Stejné kované motivy mohou vyplnit i branky.

Neobejdete se ani bez pořádného stínění, protože není nic horšího, když vám nadměrné sluneční záření ruší při vykonávání pracovních povinností. Řešení nabízejí venkovní rolety, která ochrání proti slunci a současně zabrání úniku tepla přes okenní otvor. Venkovní žaluzie umožní naklápění podle momentální situace. Jednoduše si regulujete světlo podle potřeby. I když je zatáhnete, nic vám nebrání ve větrání. Rovněž zajistí šetření nákladů spojených s klimatizací a topením.