Muži, kteří vás zachrání

Něco se doma pokazilo, a vy honem přemýšlíte komu zavolat. Marně vzpomínáte, kdo z vašich známých je instalatér, zámečník nebo elektrikář. Volat někoho cizího se docela bojíte, vždycky je dobré vědět, koho si pouštíte domů.

Jestli bydlíte v Praze, zapamatujte si jediné telefonní číslo: 800 290 291. Na této bezplatné lince jsou NONSTOP k dispozici muži ze Záchranné technické služby, kteří vám pomůžou s každým malérem. Tedy technickým.

elektrikář

Žádný zámek jim neodolá

Stojíte před zabouchnutými dveřmi a nechápete, jak se stalo, že vy jste tu a klíče na věšáku v předsíni? No, stalo se. Teď by se hodil zámečník.

Ať už se nemůžete dostat do auta, bytu, domu, firmy nebo do trezoru, potřebujete vsadit mříže do dveří či do oken nebo osadit pancéřové dveře, zkušení zámečníci ze ZTS vám pomůžou. Bez ohledu na denní dobu, přijedou v nejkratším možném termínu a zbaví vás problému.

Nezastaví je odpor ani napětí

Rozbil se vám elektrospotřebič, neustále vám vypadává jistič, jiskří vám v zásuvce nebo máte jiné potíže s elektrickým vedením? Každý elektrikář ze ZTS rychle vyhledá a opraví závadu na vedení, jističích i spotřebičích, ať jde o kulmu nebo elektro kotel.

Kromě opravy či rekonstrukce stávajících rozvodů si můžete dohodnout montáž nových (slaboproudé nízkonapěťové rozvody). Při opravách vedení vám zajistí revizní zprávy, přihlášky, předávací protokoly náhradní dodávky elektrického proudu provizorním způsobem (nouzové osvětlení, prodlužovací kabely).

Specialisté na práci v rukavičkách

Vyhlédli si váš dům nebo vaši firmu zloději? Stačí zavolat jediné číslo, nahlásit vloupání a přijedou řemeslníci ze všech oborů, které budete potřebovat: zámečník na opravy kování a zámků, elektrikář, pokud máte porušené elektronické bezpečnostní zařízení, truhlář na dveře a okenní rámy a samozřejmě sklenář, který se postará o rozbité skleněné výplně dveří nebo okenní tabulky. Poradí si i s izolačními dvojskly, bezpečnostními skly s fólií nebo se sklem drátěným. Díky rychlému příjezdu a kvalitní práci prověřených zkušených odborníků budete mít objekt zase brzy zabezpečený.