Na bydlení se nešetří

Ať už bydlíte v rodinném domku, či bytě, určitě se chcete z práce vracet do útulného prostoru. Domov totiž musí splňovat několik základních požadavků. V první řadě musí být funkční, což zajisté potvrdí rodiče malých dětí. Významnou roli hraje správně zvolený nábytek. V kuchyni a obývacím pokoji trávíme většinu času. Usedáme ke společné večeři, pečeme buchty a odpočíváme na pohovce, popřípadě s přáteli sledujeme zajímavý film a s dětmi hrajeme hry.

Dokonalá kuchyň na dosah

V Moravskoslezském kraji již léta funguje zavedená společnost, která se soustředí na rekonstrukce kuchyně. Jejich výroba kuchyňských linek jde ruku v ruce s nejnovějšími technologickými postupy a funkčními materiály, jež garantují dlouhou životnost celé kuchyně. Odborníci s praxí vám poradí, jak správně rozestavět jednotlivé části kuchyňského nábytku a stejně tak je důležité si určit, kde budou varná deska, trouba, dřez a další případné vybavení. Kuchyně na míru počítají též s atypickými rozměry místnosti, což vám umožní využít každý centimetr vybrané plochy.

Rekonstrukce kuchyně znamená přestat dělat kompromisy a namyslet si kuchyň snů. Je pouze na vás, zda bude v moderním vysokém lesku, naváže na jídelní stůl či bude rohová, do tvaru U, popřípadě písmene I s protilehlým ostrůvkem.

Služby zdarma

Svěřte se do rukou profesionálů, za nimiž stojí pozitivní recenze spokojených zákazníků a využijte služeb zdarma. Na základě vaší poptávky zaměří kuchyňskou linku a vytvoří cenovou kalkulaci, abyste přesně věděli, kolik za novou kuchyň zaplatíte. Po podpisu smlouvy vám připraví 3D grafický návrh, jenž můžete libovolně upravovat, takže přesně uvidíte, jakou výslednou podobu bude nová kuchyň mít. Kuchyňské linky na míru mohou mít mnoho podob. Záleží tedy pouze na vás, zda dáte přednost rustikální klasice, dřevěnému provedení či moderním jednobarevným řešením.