Nábytek do kanceláře, který jí bude slušet

Řeklo by se, že při současné pestré nabídce nábytku je zařizování bytu či kanceláře úplnou hračkou. To je pravda jen tak napůl, protože je třeba vzít v úvahu také finanční možnosti a velikost jednotlivých místností. Nakonec z toho vyjde, že co se vám opravdu líbí, na to nejsou peníze, nebo se vám do bytu nevejde. Ale i přesto zůstává stále ve hře nábytek, který bude splňovat všechny zákazníkovy požadavky.

Ergonomické sezení při práci

Jednou z prvních věcí, kterou do kanceláře pořizujeme, je kancelářská židle. V práci člověk tráví více než třetinu svého života a sedět přitom na něčem, z čeho už po hodině bolí v zádech, není právě dvakrát příjemné. Zde je důležité volit kancelářskou židli s ergonomickými prvky, jež respektují zdravé sezení – nastavitelný opěrák a područky, synchronní mechanismus umožňující aktivní zapojení svalů, pohodlný sedák a možnost si páčkami nastavit výšku posedu.

Židle, která roste společně s dítětem

Se židlí pro děti bývá problém, protože děti, jak známo, rostou rychle jako z vody. Pro ně jsou ideálním výrobkem rostoucí dětské židle, které je možné postupně nastavit dle aktuální výšky dítěte. Tím je zabezpečené a není nutné židli třeba po roce používání vyměňovat za větší. Výškově nastavitelné jsou také dětské židle podobné těm klasickým kancelářským. Zde se doporučuje vybírat ty se síťovaným opěradlem, jež umožňuje dobré odvětrávání zad a zamezuje zvýšenému pocení v horkých letních dnech. Zákazník by si akorát měl pohlídat vyztužení opěradla v oblasti bederní páteře, které přispívá ke zdravému sezení.

Pohodlí při pracovním jednání i schůzi

Součástí práce v kanceláři bývají často také různá jednání nebo školení, během nichž posluchači vstřebávají nové informace. I zde je nutno dbát na to, aby se jim dobře sedělo. Rozmrzelý posluchač na nepohodlné židli nebude právě dvakrát pozorný. Konferenční židle jsou vyráběny s ohledem na pohodlí i zdravý posed.

Jídelní stoly a sety

K židlím patří neodmyslitelně také stoly. Tvoří tak nerozlučnou dvojku, již si lze dát do kanceláře i do jídelny. Záleží na typu výrobku. Jídelní stoly je možné vybírat samostatně, a pak dokoupit vhodné židle, či se podívat po zajímavých jídelních setech.