Nafukovací bazény jako levná alternativa

zdroj: sxc.hu

Koupání a vodní radovánky milují velcí i malí. V létě neexistuje nic více osvěžujícího než čvachtání ve vodě, a tak si spousta lidí pořizuje bazény.

Toužíte-li po něm taky, ale nechcete, aby na vašem pozemku stál celoročně, nebo jen zkrátka nemáte tolik místa, pak přesně pro vás jsou vhodné nafukovací bazény, které jsou mobilní a lze je převážet, kam potřebujete. Výborně se tak hodí se na chatu.

I když se zdají být nafukovací bazény spíše dětskou záležitostí, existují i rozměrnější se vyřádí i dospělí. Stačí jen vybrat správnou velikost a kvalitní materiál, co vydrží i větší zatížení. Zahradní nafukovací bazény dokáží proměnit nudné chvíle v nezapomenutelné.

Nafukovací bazény pro děti – jaký vybrat?

Dětské nafukovací bazény jsou k dostání ve velmi pestré nabídce. Některé jsou vyráběny s motivy oblíbených filmových postaviček a hrdinů, jiné září všemi barvami. Orientujte se podle toho, co má vaše dítko rádo. A spokojenost je zaručena. Nekupujte příliš hluboký pro občasné smočení batolete, naopak brouzdaliště není vhodné pro školáky, kteří potřebují v bazénu pořádně dovádět.

Zahradní nafukovací bazény musí být především pevné

Ať už se jedná o jakýkoliv typ nafukovacího bazénu, je třeba věnovat pozornost především materiálu. Nekvalitní tenké výrobky se rychleji protrhnou o větev či kámen nebo nevydrží tlak vody. Většinou se vyplatí investovat do dražších modelů, u nichž je životnost delší než jednu sezónu.

Abyste si mohli u zrcadlící se vodní plochy příjemně poležet, nezapomeňte na zahradní lehátka, která vám vytvoří pohodlí, odkud můžete dohlížet na vaše děti. Chcete-li mít možnost různě si lehátko nastavovat, volte polohovatelné nebo skládací. Neslevujte také ze svých požadavků na měkké polstrování, díky kterému se budete cítit skvěle.

2 komentáře
  1. Nám se také loni protrhl bazének pro malého, ale vzhledem k tomu, že stál asi 500 Kč se to dalo čekat.Při koupi druhého jsme proto raději zvolili dražší variantu, v klidu vydržel zbytek léta a vypadá to, že vydrží i to následující, takže nehledět na cenu se vyplácí :) Tip ohledně lehátek se bude hodit.

Komentáře jsou uzavřeny.