Nemáte dostatek místa? Využijte půjčovnu party stanů

party-s-production.cz
party-s-production.cz

Plánujete velkou svatbu? Nebo vás čeká životní jubileum? Nadcházející teplejší měsíce přímo nahrávají velkým akcím. Pěkné počasí láká k uspořádání venkovní oslavy. Díky tomu můžete pozvat větší počet osob, než kdybyste pořádali oslavu uvnitř domu. Pokud namítnete, že i v létě může zhatit oslavu nepřízeň počasí, máte jistě pravdu.  Avšak rozmarům počasí se můžete zdařile bránit s pomocí párty stanu.

Věděli jste, že párty stan si lze i půjčit?

Párty stan by neměl chybět na žádné větší venkovní akci. Pokud pozvete velký počet osob, jen těžko je při nepřízni počasí natěsnáte do domu. Naopak dostatečně velký párty stan pojme všechny pozvané hosty a ochrání je před deštěm i větrem. Výhodou je, že párty stan nezůstane nevyužit ani za pěkného dne. Tehdy zase poskytne příjemný stín.

Kvalitní párty stany jsou velice stabilní a snadno složitelné i demontovatelné. Vyplatí se ale investovat do jejich pořízení? Pokud pořádáte větší zahradní akce častěji, určitě ano. Ale pokud byste pro něj našli využití jen jednou za čas a navíc bojujete s nedostatkem úložného prostoru, byl by vlastní párty stan spíše na obtíž. Pro pořádání zahradní oslavy však nemusíte nutně párty stan vlastnit. Můžete si ho pouze zapůjčit ve specializované půjčovně.

Půjčení party stanu se vyplatí na jednorázové akce, zdroj: party-s-production.cz
Půjčení party stanu se vyplatí na jednorázové akce, zdroj: party-s-production.cz

Co nabízí půjčovny párty stanů?

Výhodou půjčovny párty stanů je nejen to, že nemusíte investovat do stanu, který bude po většinu času ležet nevyužit někde v komoře a zabírat místo. K vašemu pohodlí přispívá také:

  • možnost zapůjčit libovolnou velikost stanu na míru vaší akci
  • půjčovnou zajištěná doprava a montáž stanu
  • půjčovna zajistí vyčištění plachty párty stanu před i po akci

S pracovníky půjčovny se můžete poradit, jaká velikost stanu je vhodná právě pro vaši akci. To závisí na počtu pozvaných osob i na tom, zda ve stanu budou instalovány pouze stolky ke stání nebo klasické stoly a židle. Například párty stan o rozměrech 10 x 5 metrů pojme až 50 stojících osob, zatímco osob usazených ke stolům pouze 30.

Party stan si můžete půjčit včetně vnitřního vybavení, zdroj: party-s-production.cz
Party stan si můžete půjčit včetně vnitřního vybavení, zdroj: party-s-production.cz

V půjčovně jsou zpravidla k dispozici všechny velikosti párty stanů od malých nůžkových stanů a pagod do rozměrů 5 x 5 metrů. Větší párty stany o šířce 8 nebo častěji 10 metrů mohou mít libovolnou délku. Většinou jsou k dispozici stany o délce 5 metrů, ale jednotlivé moduly lze napojovat za sebe i vedle sebe. Díky tomu můžete získat i obří stany třeba o velikosti 20 x 30 metrů.

Tip: Podívejte se kolik vás vyjdou party stany na prodej a porovnejte s výší pronájmu.

Variabilní je také volba opláštění stanu. Za slunečných dní postačí stan opatřený pouhou stříškou, která skýtá stín. Proti nepřízni počasí se však vyplatí pojistit také postranními plachtami. Vybrat potom můžete mezi plachtami plnými nebo opatřenými průhlednými okénky.

Půjčení vnitřního vybavení stanu

V půjčovně párty stanů dále můžete zapůjčit i další potřebnosti pro zdárný průběh oslavy. Jen málokdo vlastní dostatečný počet stolů a židlí pro větší počet hostů. I ty si můžete v půjčovně párty stanů zarezervovat.

Dále můžete svou párty v půjčovně dovybavit:

  • osvětlením
  • zdrojem tepla do párty stanu – jeho instalace umožní zdárný průběh oslavy i za chladnějšího počasí
  • ventilátory naopak zpříjemní horký letní den
  • koberce, podlahy – dodají vybavení stanu na vznešenosti