Neradi uklízíte? Nechte si doma uklidit. Víme, kolik to stojí!

shutterstock.com

Uklízení není oblíbenou činností pro většinu z nás, ale ne vždy to jde. Jednou za čas je nezbytné vzít do ruky smeták a utěrku, umýt okna, vyčistit koberce, naleštit nábytek a utřít prach.

Úklid je ale časově náročný a nestačíme se často ani divit, jak se rychle ručičky na hodinách točí. Pokud nestíháte v každodenním shonu pravidelně uklízet, máme pro vás elegantní řešení – zavolejte si úklidovou službu. Prozradíme vám, kolik to stojí.

Pravidelný úklid je jak pravidelné cvičení

Jistě to znáte. Když chcete zhubnout, musíte pravidelně cvičit, aby byl výsledek efektivní. Stejně tak je to i s úklidem. Pravidelný úklid, který vám provede úklidová služba, přinese vaší domácnosti a také vám celou řadu výhod.

Ušetříte svůj čas, který využijete pro sebe a pro svou rodinu. Denně se můžete těšit na čistý a voňavý byt, bez prachu a známek nečistoty. Dokonce úklidová četa se ohlíží na váš denní harmonogram a vždy se vám přizpůsobí. Navíc vám uklidí i prostory, na které si při běžném úklidu zapomíná jako je lustr, elektrické topení, obrazy, apod.

Úsporné veřejné osvětlení se vyplatí i u vás

Vyleštěná okna bez šmouh

Mytí oken je jedno z nejdiskutovanějších témat mezi hospodyňkami. Každá má svou osvědčenou metodu, některé jsou dokonce ještě z dob našich babiček. Jak ale docílit vyleštěných oken bez jediné šmouhy?

Octová voda, vanilkový pudink, hadříky z mikrovlákna či novinový papír? Na každá okna „funguje“ něco zcela jiného, a tak vám nemůžeme dát univerzální návod. Neztrácejte čas experimenty a svěřte práci do rukou profesionálů. Zatímco vy se trápíte s jedním oknem desítky minut, profesionálovi stačí mnohdy i dvě minuty.

Profesionální úklid celého bytu, zdroj: shutterstock.com

Jaké jsou ceny uklízení?

Ale rozhodujícím faktorem, zda si úklidovou firmu objednáte či nikoliv, bude zřejmě cena. Vše se odvíjí od velikosti uklízené plochy, tedy od metrů čtverečních. Hodinová sazba je 140 Kč (ve velkých městech až dvakrát tolik) a ještě navíc k této částce budete platit za běžný úklid do 2 Kč za metr čtvereční.

Za mytí oken zaplatíte 20 Kč za metr čtvereční k hodinové sazbě. Samozřejmě o víkendech si musíte zaplatit něco navíc. Běžný úklid menšího bytu kolem 60m2 vás tak může vyjít kolem 1500-2500Kč.

Sepsáno ve spolupráci s uklízení prostor od roomservice.sk