Noví pomocníci do domácnosti? Inspirujte se.

Chcete bydlet pohodlně nebo dokonce ještě pohodlněji? Hledáte tipy na to, jak si vylepšit vaši domácnost? Máme pro vás pár novinek a tipů na nové pomocníky do vaší domácnosti. Většina z nich je levných, ale výrazně usnadní úklid vašeho bytu.

Prachovka jako rukavice

Prach je věčným problémem každé domácnosti. V současné době se účinným bojovníkem proti prachu stala prachovka, která vypadá jako rukavice. Stačí ji jen navléknout na ruku a začít. Díky nové technologii sbírá prach velmi efektivně a téměř dokonale.

Vysávání bez práce

Vysávání bez práce vám zajistí robotické vysavače. Na trhu nejsou žádnou novinkou, ale důležité je si uvědomit, že jejich technologie se neustále modernizuje. Nyní už vydrží vysávat delší dobu a mají mnohem větší sací sílu.

Problémy s vytíráním

Na rozdíl do vysávání vám s vytíráním nikdo nepomůže. Můžete si ho ale snadno ulehčit. Víte o tom, že jsou na trhu mopy s kloubovým mechanismem? Díky kloubu vytřete i tu nejmenší skulinku a každý kout!

Funkční kuchyně

V kuchyni trávíme většinou hodně času. Jaké novinky vám zpříjemní vaření? Konec nevzhledným chňapkám.  Na trhu jsou již k dispozici praktické silikonové chňapky – výborně izolují teplo a můžete je mýt i v myčce na nádobí. Výborným pomocníkem v kuchyni je také sodovkovač. Máte rádi kávu? Na trhu jsou dnes designově velmi zdařilé kávovary, které umí skutečně delikátní kávu!

Neváhejte a pořiďte si svoje pomocníky! Výběr je široký a váš život bude příjemnější.

2 komentáře
  1. Robotický vysavač je skvělý pomocník, koupila jsem ho na jednom slevovém serveru za 50% slevu a jsem maximalne spokejna. Jen je potreba mu mistnost prizpusobit a idealne mit vsude plovouci podlahu

  2. Taky souhlas roboticky vysavac je dobry, ale nemel bych duveru k tem ze slevovym serveru, radeji duveruji dobre znacce Roomba

Komentáře jsou uzavřeny.