Originální dřevěné dárky pro radost

Vánoční čas a konec roku se spojuje s předáváním dárkům nejen rodině, ale také důležitým kolegům, obchodním partnerům a různým spolupracujícím firmám. Plánujete letos oslnit originalitou? Zkuste kalendář a obraz v jednom!

Estetický a zároveň užitečný dárek

Člověk stále něco plánuje. Ten, kdo podniká a neustále chodí na pracovní schůzky, potřebuje sledovat kalendář jako ostříž. Někdy stačí pohled na kalendář, abychom si uvědomili, že se na blížící se datum chystá něco hodně důležitého. Právě kalendáře už dlouhá léta náleží mezi nejvyhledávanější firemní dárky. Nikdy nevypadají stejně, protože příslušné fotografie a obrázky se každoročně obměňují. Jak rok skončí, vše letí rovnou do koše na odpad. Letos však můžete vyzkoušet dřevěné obrazy s oddělitelným kalendáriem, které budou zdobit stěny partnerů mnohem déle než jeden rok. Proč? Stačí chvilka na to, abyste již neužitečný kalendář proměnili na stylový obraz. Kalendárium i se spirálou odstraníte rychle a snadno pomocí oříznutí nebo odstřihnutí. Zavěsíte znovu na zeď, která určitě vypadá lépe ozdobená než úplně bez krásných doplňků.

Individuální firemní prezentace

Dřevěné dárky se setkávají s velkou oblibou, vždyť každý kus je skutečně originál. Přírodní dřevo snad vypadá na první pohled stejně, ale brzy si všimnete, že jde jenom o zdání. Vyberete si z několika motivů, ale nechybí ani možnost použít váš vlastní obrazový návrh. Následně se tiskne na dřevěnou překližku nebo bílý, strukturovaný Kapatex. Provedení se neobejde ani bez dostatečného prostoru pro vaše reklamy. Lze potisknout lepenkovou laš, doplnit prezent visačkou na režném provázku s již předtištěným textem či s místem pro osobní ruční věnování. K luxusním námětům patří malý slon, Paříž, Benátky, Londýn, auta, romantika a mnohá další. Tyto služby se zajišťují již od třiceti kusů.