Ozdobte si byt: Jaké tapety nebo obrazy frčí?

Bytový design je čirá radost. Víte, jaké motivy jsou letos in? Přivítejte tyto stylové prvky i ve své domácnosti. 

Originální tapety vás odliší od davu

Dnešní doba umožnila vznik fototapet. Moderní možnosti tisku jsou tak téměř nekonečné a neomezené. 3D fototapeta se tak může stát i vaší devízou, se kterou se dokonale odlišíte od ostatních uniformních bytových řešení. A co nejvíce frčí? Pro dětský pokoj rozhodně načechrané mraky. V ložnici se nejvíce vyjímají originální řešení: abstraktní obrazy, nebo třeba samolepicí fototapety s netradičním motivem. 

V duchu minimalismu

Možná už jste také zjistili, že v přepláceném domově se prostě a jednoduše nedá existovat. Pandemické měsíce nás všechny poučily o tom, že vzpomínkové předměty patří do vzpomínkové krabičky, nikoliv do prostoru obýváku nebo jídelny. O to více místa zbývá pro umělecky pojaté černobílé obrazy. S těmi uděláte parádu naprosto všude. 

Je libo něco netradičního? 

Samozřejmě existují nadčasové tapety, které budou stále in. Jedná se zejména o omyvatelné tapety s dekorem kamenné zdi, nebo také o klasické motivy květin. Pak jsou ale také kousky, které se rozhodně nebojí představit něco neotřelého. 

Co byste řekli tomu, kdyby vám nad hlavou v obýváku plaval lední medvěd? Nebo dokonalé fotce do dětského pokoje, kdy se ocitáte přímo u paty Eiffelovy věže? Existuje mnoho netradičních tapet vhodných do různých částí domu. 

Jděte do obrazu

Fotoobrazy na plátně vám snadno zobrazí vaši vlastní fotografii. Doma si tak můžete udělat galerii přímo z vašich vlastních fotek. Co se bytového designu týče, stále ale vedou abstraktní obrazy, a to všech barevných kombinací. Černobílé abstraktní obrazy se výborně hodí do barevnějšího prostoru, zatímco barevné kompozice dokonale vyniknou v minimalistické domácnosti. 

Obrazy i tapety jsou zajímavým řešením pro bytový design.