Philips SceneSwitch – přizpůsobení osvětlení bez výměny vypínače

Toužíte někdy po tom, abyste mohli přizpůsobit osvětlení a změnit tak atmosféru v místnosti podle toho, co zrovna děláte? Nejste vyznavačem velkých změn ve vaší domácnosti a nechce se vám instalovat žádné složité elektrické zařízení a příslušenství? Pak jsou právě pro vás ideálním řešením žárovky Philips SceneSwitch.

SceneSwitch je inovativní systém, který dokáže přizpůsobit vaše osvětlení a nastavit jej do jednoho ze tří módů podle toho, jakou atmosféru právě toužíte vytvořit, aniž byste museli měnit svůj stávající vypínač nebo dokupovat jakékoliv další příslušenství. Stačí vaši původní žárovku jednoduše nahradit žárovkou Philips SceneSwitch a pak již pouze pohodlně přepínat mezi různými scénami.

Světelná nastavení žárovek

Intenzitu osvětlení lze nastavit do tří různých režimů. Jednotlivé režimy se aktivují standardním vypínačem, který stačí opakovaně zapnout a vypnout. Světlo jednotlivých scén se liší barevnou teplotou. Můžete si tak vybrat buď teplejší hřejivé barvy, které dodávají místnosti pocit útulného prostředí, nebo volit raději vyšší barevnou teplotu a nechat svítidlo vyzařovat intenzivní světlo, které burcuje vaše smysly. Úrovně osvětlení lze měnit mezi 100 %, 40 % a 10 %. Díky tomu jednoduše přizpůsobíte osvětlení v místnosti podle vaší aktuální nálady i požadavků.

Další výhody žárovek Philips SceneSwitch

Svítidlo Philips SceneSwitch má v sobě zabudován paměťový čip, díky kterému nebudete muset osvětlení pokaždé znovu nastavovat. Pokud zůstane svítidlo zapnuté déle než 6 vteřin, paměťový čip si poslední nastavení zapamatuje a při příštím rozsvícení jej opět použije.

Pokud se vám nedaří synchronizovat světelné nastavení více žárovek nebo ztratíte přehled o tom, který mód právě používáte, můžete se kdykoliv jednoduše vrátit rychlým zapnutím a vypnutím vypínače na jednu vteřinu do továrního nastavení svítidla.

Použitím žárovky Philips SceneSwitch navíc výrazně šetříte elektrickou energii. Ve srovnání se standardní žárovkou jde až o 80% úsporu.