Plastové dveře a okna z Plzně: Kvalitní výrobky, které vám budou dlouhou sloužit

Před vlastním pořízení nových dveří nebo oken lidé často přemýšlejí, pro jaký typ a materiál se rozhodnout. Svou roli tu pochopitelně sehrávají také finance a osobní vkus, případně zkušenosti ostatních. Proč na stále větší oblibě získávají plastové dveře a okna?

Pro plast hovoří jeho užitné vlastnosti

Pokud si budete vybírat nové vstupní dveře do svého domu, pak se vám nabízejí dřevěné, hliníkové nebo plastové. Zatímco v minulosti bývaly dveře ze dřeva, v současné době začínají převládat plastové. Je to dáno jejich výbornými vlastnostmi, jimiž předčí ty dřevěné. Přitom na první pohled je od sebe nerozeznáte, protože i plastové dveře Plzeň jsou vyráběné v dezénu, jejž dřevo věrně napodobuje. Mohou být i v bílé, šedé, černé, hnědé či jiné barvě, takže je velmi dobře sladíte s odstínem fasády, kterou máte na svém rodinném domě.

Modern a Classic

Vchodové dveře Plzeň jsou vyrobené z masivních profilů a jejich součástí jsou také dveřní výplně, a to ve variantách Modern a Classic. Lze tak vytvořit dveře ve verzi moderní i rustikální a přizpůsobit ji charakteru budovy. Víte, že tzv. studené plasty je možné instalovat i na místa, kde je silnější sluneční záření?

Jaké výhody nabízejí plastové dveře a okna?

Trendem moderní doby je snižování energetické náročnosti budov, což se promítá také do výroby plastových dveří a jejich úkolem je umožnit nižší spotřebu energie tím, že dobře izolují, a to nejen teplo, ale také hluk. To platí také pro plastová okna Plzeň, která se vyrábějí v nedaleké Třemošné. 

Plně přitom vyhovují nárokům nízkoenergetických a pasivních domů. I v případě oken je možné vybírat z celé řady dekorů, a to včetně různě barevných, aby se staly dominantním prvkem fasády. Samozřejmostí je dodání žaluzií a dalšího příslušenství, včetně montáže a servisu, jak záručního, tak i pozáručního.