Podzim – sezóna otužování zahájena

Po teplých letních dnech přichází sychravý podzim a s ním i značný nárůst respiračních chorob, nachlazení, chřipek a dalších zdravotních neduhů, které se nevyhýbají malým dětem ani dospělákům. Podzim je zároveň ideální dobou pro zahájení otužování, jež může vaši imunitu významně posílit. Velkým trendem posledních let se stalo otužování v ledové vodě. Pokud ale nejste příznivci koupání se na místech, jež dobře neznáte, a zároveň s otužováním teprve začínáte, pak vsaďte na mnohem pohodlnější způsob.

Specialista na zahradní houpačky a pískoviště

Odborník na zahradní domky, hřiště a ostatní zahradní vybavení včetně nábytku má ve svém sortimentu i kvalitní dřevěné koupací sudy. Hot tub má svůj původ v severských zemích, v našich končinách se těší obrovské popularitě. Vysoce kvalitní zpracování koupacích sudů si oblíbíte. Jsou bezpečné, funkční a nabízí celoroční možnost otužování a koupání v pohodlí domova. Sud se díky svým rozměrům vejde na každou terasu nebo zahradu.

Koupací sudy představují cenově přívětivou alternativu různých bazénků a vířivek, zvláště pokud si chcete užít horkou lázeň. Sudy s vnitřními kamny se i při mínusových teplotách postarají o hřejivé zázemí pro váš odpočinek ve vodě. Stačí si připravit oblíbenou knížku či sklenku vína a ponořit se do horké vody. Pocit, kdy budete v horké vodě sledovat padající sníh je doopravdy k nezaplacení. Koupací sud tak lze využívat k otužování ve studené vodě, samozřejmě též jako prostředek k odpočinku v teplu.

Skvělý dárek pro celou rodinu

V nabídce najdete samozřejmě celou škálu koupacích sudů a je proto mnohdy těžké vybrat optimální variantu. Pokud chcete opravdu kvalitu detailního zpracování a přívětivou cenu, obraťte se na specialisty na workout hřiště či dětská pískoviště. Se dřevem totiž skutečně umí a váš domov zkrášlí výjimečným koupacím sudem i dalším příslušenstvím nejen pro zahradu.