Pořiďte si byt v žádané pražské lokalitě

Praha se stále stává hlavním cílem mnohých podnikatelů, tím pádem vznikají i nové pracovní příležitosti. Kdo však chce uspět v tvrdém pracovním tempu, sotva si dovolí několik hodin trvající dojíždění mimo hlavní město. V těchto případech vše vyřeší trvalé přestěhování.

Moderní bydlení na pěkném místě

Žít ve velkém městě někomu přijde naprosto nudné, hodně rušné a bez možnosti si užívat alespoň kousku přírody. Změňte pohled na tento stav, protože novostavby Praha nabízejí i překrásný výhled ze stráně. Michelská stráň je jedním z příkladů. Nachází se blízko centra, ale zároveň dostatečně stranou od ruchu velkoměsta. Rezidence Hadovitá se skládá ze tří podzemních a pěti nadzemních podlaží. Připraveny jsou minimalistické i prostorné byty. Zdejší život vám ulehčí blízkost všeho potřebného, kam zapadají školy, zastávky veřejné dopravy, obchod, lékárna, bankomat a možnosti sportovního vyžití. Nové byty Praha vypadají nadčasově a ohromí vás elegantním vzhledem ve svažitém terénu.

Nápadité architektonické prvky staveb

Dopřejte si kvalitní bydlení tam, kde se o vytvoření budov postarali špičkoví architekti. Developerské projekty Praha zohledňují přirozenou potřebu člověka a plánují realizování projektů, kde se spojují nové nápady, výborná práce architektů a osvědčené materiály. Byty Na Vackově se nacházejí podél Malešické ulice a představují celkem pět objektů. Nabídka zahrnuje nejen byty od 1+kk až 5+kk, ale rovněž nebytové prostory a ateliéry. Jde o Horní Žižkov, konkrétně o jeho poklidnou část. První byty se tady dokončí ve druhém pololetí roku 2020. Jejich předání se uskuteční na začátku roku 2021. Nelze přehlédnout, jak se bytová plocha využívá na maximum. Nechybí lodžie, předzahrádky, terasy na střeše a balkony. Obecně se klade důraz na perfektní vzdušnost a dostatečný přísun přirozeného denního světla.