Posuvné dveře – ideální řešení do malých prostor

V bytě, kde se snažíme využít maximálně každý centimetr místa, často oceníme i praktické řešení dveří. Tradiční dveře s otevíráním dovnitř pokojů zabírají poměrnou část plochy, proto zvažte investici do posuvných dveří. Ty se perfektně hodí nejen do společenských prostor, ale budou skvěle vypadat třeba v koupelně!

Cenově výhodná rekonstrukce

U starších koupelen začíná rekonstrukce úpravou samotného jádra a při té příležitosti lze klasické dveře vyměnit za posuvný model. Inovativní provedení s ohledem na design slibuje roky spokojeného používání. Posuvné dveře prostorově nezabírají místo a zároveň působí vzdušně. Moderní provedení dveří tak umožňuje prakticky bezbariérový přechod z místností a zároveň výběr dekoru podle vašich představ tak, aby přirozeně zapadl do stylu vašeho interiéru. Domov rázem dostane svěží nádech a zaručeně získá na hodnotě.

Není to pouze boj s nedostatkem volného místa, co nutí majitele bytů ke stavebním úpravám. Je to rovněž otázka vkusného bydlení, jež jde ruku v ruce s moderními trendy. Aktuálně jsou velmi žádané též posuvné stěny chlubící se skvělými izolačními a těsnícími vlastnostmi. Lehké ovládání křídel a tichý posuvný mechanismus si oblíbili nejen majitelé bytů či domků, ale též firem. Rafinované řešení rozdělení místností garantuje vaši maximální spokojenost. Záleží pak pouze na vás, zda dáte přednost proskleným výplním nebo zůstanete věrni struktuře dřeva.

Bydlete podle svých představ

Posuvné dveře do bytu jsou dalším pokrokem v oblasti bydlení. Šikovně umístěné dveře či stěna elegantně oddělí menší prostor a zároveň poskytnou soukromí nebo oddělí spací část, aniž byste se museli stěhovat na několik měsíců pryč a sledovat velké stavební úpravy. Montáž je velice precizně řešena rukama odborníků, kteří se mohou pyšnit řadou spokojených zákazníků. Máte-li stejný problém a hledáte ideální variantu, obraťte se na skutečné profesionály, kteří vám rádi poradí i vytvoří cenovou kalkulaci.