Povlečení jako základ kvalitního spánku

Věděli jste, že spánkem trávíme až třetinu života? A co takhle povýšit obyčejný spánek na slastné snění v měkoučkém a voňavém povlečení? Kromě kvalitní matrace, která se výrazně podílí na nerušeném a zdravém spánku, budete potřebovat komfortní povlečení. Z čeho vybírat? Kromě tradiční bavlny se nabízí cenově výhodné řešení v podobě její obměny – krepu.

krepové povlečení české výroby

Konec otravného žehlení

Žehlení nepatří mezi oblíbené domácí práce a mnoha hospodyňkám se uleví, pokud se mu mohou vyhnout. A co teprve žehlení velkých kusů ložního prádla? Pokud si ale pořídíte krepové povlečení, alespoň tyto starosti vám odpadnou. Na omak příjemná měkká bavlněná látka se nekrčí a nesmí chybět v žádné praktické domácnosti. Krepové povlečení patří hned po bavlně mezi nejoblíbenější varianty ložního prádla, protože je cenově výhodné a navíc vyráběno v mnoha barevných kombinacích a vzorech. Krepové povlečení skvěle doladíte s barevně odpovídajícím prostěradlem z froté nebo jersey materiálu.

Krepové povlečení české výroby je jasnou zárukou kvality a dobrou investicí. Tuzemské výrobky jsou díky moderním technologiím obvykle vysoce kvalitní a mají dlouhou životnost, a to i v případě, že si pořídíte levné krepové povlečení.

Povlečení pro všechny rozměry

Za skvělou cenu si pořídíte krepové povlečení v standardní velikosti, která je 140 x 200 cm. Jestliže ale upřednostňujete prodlouženou délku, můžete si vybrat nové krepové povlečení 140 x 220 cm. Všechny délky povlečení jsou vyráběny s ohledem na potřeby zákazníků a opatřeny nadčasovým designem, který vás nikdy neomrzí.

Přemýšlíte, čím překvapit své blízké k narozeninám, výročí nebo pod stromečkem? Věřte, že kvalitní povlečení s trendy potisky potěší každého, kdo chce usínat jako v bavlnce a navíc se chlubit značkovým ložním prádlem. Své nové povlečení můžete doplnit třeba přehozem nebo dekorativními polštářky a dodat mu punc originality.