Praha nabízí nové byty na Smíchově

Bydlení v hlavním městě je snem řady z nás, ovšem často zvažujeme, kam se přestěhovat, kterou část Prahy si vybrat a zůstat tak v dosahu historického centra a zároveň neplatit neúnosnou sumu za pronájem. Rozhodnete-li se bydlet v Praze, počítejte s jiným životním standardem a stylem života. Praha, často nazývaná též jako stověžaté srdce Evropy, v sobě snoubí historické památky a také moderní části s pulzující atmosférou multikulturního světa. Česká metropole slibuje atraktivní bydlení, široké spektrum sportovních i kulturních aktivit a v neposlední řadě nízkou nezaměstnanost.

nové byty na Praze 5

Vila Hřebenka

Nové byty na Smíchově poblíž Plzeňské ulice překvapí neotřelým designem. Samotná stavba, nabízející pár komfortně zařízených bytů, oplývá moderními materiály. Designéři si kladou za cíl vytvořit oázu pro život napříč generacemi. Útočiště zde najde zaneprázdněný podnikatel i rodina s dětmi či starší pár hledající odpočinek a blízkost zeleně. Vzdušnost místnostem dodávají velkoformátová okna a stylové prvky předních značek. V blízkosti naleznete rovněž autobusové a tramvajové zastávky a v dojezdové vzdálenosti je též pražský okruh či dálnice D5. Byty vynikají svou polohou a bohatou občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti jsou dostupné základní a mateřská škola, restaurace, bary, obchody a dětské hřiště. Stejně tak oceníte blízkou polohu lékárny, pošty a bankomatu. Autem se za pár minut dostanete k obchodnímu centru Nový Smíchov, popřípadě Metropole Zličín.

Unikátní projekt o deseti bytech

Vila Hřebenka sestává z deseti bytových jednotek, v nichž smíte bydlet už v létě! Některé nové byty na Praze 5 jsou stále k dispozici, proto neváhejte s jejich prohlídkou a včasnou rezervací. Vybírat lze z bytů se sklepními prostory i garážovým stání, popřípadě balkonem či terasou. Smíchov je skvělým místem pro život, ostatně přesvědčte se sami.