Představujeme chytrý polštář

shutterstock.com
shutterstock.com

Kvalitu života ovlivňuje řada faktorů. Je to strava, dostatek aktivního pohybu, kouření či pití alkoholu a mnoho dalšího. Velký význam má i spánek. Během něho tělo regeneruje. Dobrý či špatný spánek se potom odráží na naší celkové výkonnosti. Kvalitu spánku ovlivňuje to, na čem spíme.

Zárukou dobrého spaní je kromě matrace a roštu hlavně polštář. Velkým hitem současné doby je Chytrý polštář Blue Gel, který přináší celou řadu zajímavých vlastností.

Revoluční novinka v podobě chladivého gelu!

Chytrý polštář Blue Gel byl stvořen za účelem zajištění kvalitního spaní pro každého. Je unikátní svým složením. Tvoří ho několik vrstev, z nichž každá má svou specifickou funkci a dohromady vytváří ideální podmínky pro zdravé spaní. Jádrem polštáře je extra provzdušněná paměťová visco pěna. Ta zaručí, že se polštář maximálně přizpůsobí tvaru hlavy a poskytne jí ideální podporu. Díky tomu mohu svaly a šlachy efektivně relaxovat a uvolnit se od denního napětí.

Chytrý polštář se snadno přizpůsobí, zdroj: chytrypolstar.cz
Chytrý polštář se snadno přizpůsobí, zdroj: chytrypolstar.cz

Druhou vrstvu chytrého polštáře tvoří speciální Blue gel, který má chladivé účinky. Tento gel byl vyvinut pomocí nejnovějších nanotechnologií a do světa zdravého spaní přináší revoluci. Gel během spánku snižuje tělesnou teplotu, odvádí teplo od povrchu těla, stimuluje krevní oběh a zajistí tak lepší prokrvení hlavy. Právě díky tomu je spaní na chytrém polštáři příjemné a se spaním na klasickém polštáři se vůbec nedá srovnávat.

Jako pomoc při mnoha obtížích

Chytrý polštář má ještě dvě další vrstvy. Je to vnitřní potah ze síťované tkaniny, který udržuje ideální mikroklima mezi povrchovou vrstvou jádra polštáře a jeho vnějším potahem a současně zabraňuje mechanickému poškození jádra. Polední vrstvou je vnější potah coolmax, který zajišťuje odvod vlhkosti od těla, její rozprostření v ploše a rychlé odpaření do okolí. Díky tomu zaručuje i zdravé spaní, protože se na polštáři nemnoží bakterie ani roztoči. Všechny vrstvy polštáře jsou antialergenní, takže jsou vhodné opravdu pro každého.

Chytrý polštář se snadno přizpůsobí, zdroj: chytrypolstar.cz
Chytrý polštář se snadno přizpůsobí, zdroj: chytrypolstar.cz

Chytrý polštář je kvalitní oporou pro vaši hlavu a díky tomu je spánek na něm vysoce kvalitní. Kromě toho omezuje převalování i vrtění, předchází problémům se ztuhlou krční páteří a migrénám, eliminuje skřípání zubů a chrápání. Spaní na něm je zkrátka požitek, vyzkoušejte ho i vy. Přečtěte si, proč koupit chytrý polštář . Může to být i vhodný dárek pro vaše blízké.

Podívejte se na video

Chytry polštář – Blue Gel from Blue Gel on Vimeo.