Představujeme nízkoenergetický rodinný dům HARMONY 1

Rodinný dům společnosti Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. HARMONY 1 zaujme náročné klienty, kteří vyžadují bydlení nadosah slunci. Jeho architektonické řešení umožňuje do stavby zakomponovat dostatek prosklených stěn, jako například vstupy do zahrady, nebo na terasu. Osloví ovšem také klienty, kteří nedisponují příliš velkou stavební parcelou, nebo mají omezený rozpočet.

Rodinný dům HARMONY 1 je realizován jako montovaná dřevostavba s nízkou spotřebou energie na bázi celostěnových sendvičových panelů, s dřevěnou střešní konstrukcí – krovem. Stavební systém HAAS FERTIGBAU umožňuje širokou variabilitu jak dispozičním řešením, tak kvalitní výstavbu v různém rozsahu od dodávky jednotlivých stavebních dílců, přes hrubé stavby, až po výstavbu rodinného domu na klíč, podle přání a možností stavebníka. Dům je také možno realizovat v běžném, nízkoenergetickém i pasivním provedení.

Veškeré prvky a konstrukce pro dřevostavby HAAS FERTIGBAU jsou atestovány a certifikovány. Díky vysoce kvalitnímu konstrukčnímu systému, jeho technickému zpracování a mnohaletým zkušenostem z realizované výstavby garantuje společnost HAAS FERTIGBAU na statiku konstrukčního systému záruku 25 let.

Rodinné domy HAAS FERTIGBAU nabízejí kvalitní certifikovanou vnější stěnou THERMO-PROTECT® OPTIMUM (stěnou se zvýšeným vnějším zateplením) a tepelně izolačními trojskly u všech oken a terasových dveří již dokonce v základním vybavení každého domu!

Součástí stavby je balíček Paket Perfect Home 2011

A k tomu přináleží, standardně a tedy bez jakéhokoliv příplatku také speciální balíček PAKET PERFECT HOME 2011, který obsahuje spoustu prvků a vybavení, které jsou běžně u jiných stavebních společností považovány za příplatkové položky.

Také pro nízkoenergetický rodinný dům HARMONY 1 společnost HAAS FERTIGBAU pochopitelně počítá s možností instalací moderních nízkoenergetických technologií jako jsou např. tepelná čerpadla či instalace solárních termických i fotovoltaických sestav. A nezapomíná ani na systémy řízeného větrání s rekuperací. I zde záleží pouze na klientovi, pro jakou možnost se sám rozhodne.

Cena za rodinný dům Harmony 1 začíná na 1,3 milionu

Pořizovací náklady rodinného domu Harmony 1 jsou různé. Záleží na stupni dokončení. Při stupni dokončení Praktik se cena pohybuje od 1 341 000 Kč a při standardním provedení dodávky na klíč je pořizovací cena domu Harmony 1 ve výši 2 067 000 Kč. Ceny jsou uváděny včetně DPH, projektové dokumentace, montáže, dopravy apod.