Proč si pořídit párty stan?

Když vidíte v amerických filmech obří stany, v nichž se pořádají honosné oslavy nebo jež fungují jako ochrana před nepříznivým počasím, možná vás napadá, zda najdou uplatnění také v našich končinách. Nabídka zahradních stanů neustále roste stejně jako poptávka po nich. Proto se výrobci zaměřili na početný výběr velikostí i designů. K dostání jsou tak otevřené varianty fungující jako obří altány, stany s bočními stěnami v jednobarevném provedení i příslušenství v podobě průhledných bočnic s ozdobným řešením.

Jednoduchá montáž

Moderní zahradní párty stan vyniká svou jednoduchou a zároveň velmi pevnou stabilitou, již kombinuje s voděodolnou plachtou zvolené barvy. Kvalitní provedení vás ochrání před náhlým deštěm i silným větrem. Při prvním použití budete překvapeni, jak jednoduchá je montáž i následná demontáž stanu, který tak jednoduše složíte a uschováte třeba v garáži nebo na půdě. Párty stan si sice můžete vypůjčit, brzy ovšem zjistíte, že jeho praktické vlastnosti vám učarují a rozhodně se vyplatí investovat do vlastního zahradního stanu, který najde uplatnění po celý rok.

Párty stan je snadno použitelný u svateb organizovaných venku. Může v nich probíhat obřad, kam se schováte před dotěrným sluncem, pojme i raut a svatební hostinu a večer dotvoří romantickou atmosféru jedinečného dne.

Ideální pro slavnostní akce

Takový stan se stane součástí hlavní sezóny a poskytne vám spoustu prostoru pro zábavu i oslavy. Ať už se rozhodnete pro ochutnávání lahůdek z kvalitních kvalitních zahradních grilů, posezení s přáteli na komfortních komfortních zahradních lehátkách,  případně využijete prostory stanu ke skladování sezónní výbavy, vždy budete překvapeni dostatkem místa i vzdušností celé stavby.

Chcete-li vybavit stan vhodným nábytkem, sáhněte třeba po dlouhých lavicích a uvidíte, kolik přátel se na vaši sešlost vejde! Přídavné bočnice k zahradnímu altánu můžete instalovat později v případě, že vás zklame počasí. Rozhodně se ve stanu najde i místo pro hračky nejmenších členů rodiny nebo třeba prostor pro taneční parket či živou kapelu. Oslava narozenin v takovém stylu získá naprosto unikátní nádech a bude se o ní ještě dlouho hovořit!