Regály jako součást domácnosti. Jak je doma využít?

Už dávno neplatí, že jsou kovové regály součástí jenom skladů nebo obchodů. Kovové regály jsou skvělým pomocníkem v každé domácnosti. Trápí vás, že máte neustále hromadu nepořádku za zády? Chcete někam schovat veškeré vybavení domácnosti, které však nechcete vyhodit, protože k němu máte nějakou citovou vazbu? V ideálním případě si pořiďte právě zmiňované kovové regály, které najdou řadu využití i u vás doma.

Kovové regály do obývacích pokojů

Možná si říkáte, že kovové regály se do moderních domácností nehodí. Jenže to je omyl. V současné době je takzvaná industriální estetika velice populární ve světě bydlení. Pokud zařídíte domácnost do takzvané industriální estetiky, máte celou řadu možností, nemusíte se uchylovat jenom ke kovovým regálům, které hezky vypadají například v obývacích pokojích, kde je lze doplnit o dřevěný nebo kožený nábytek a neutrální barevné odstíny. Součástí industriální estetiky jsou také cihlové stěny, střešní trubky a dále také jednoduché dekorativní objekty ze dřeva nebo z železa. 

Kovové regály do úklidové místnosti

Regálové systémy jsou také skvělým řešením do úklidové místnosti, kde jak všichni víme, tak máme třeba vysavač, mop, kbelík a hromadu úklidových prostředků a příslušenství pro úklid.

Regály patří i do šatníku

V každém šatníku je až příliš mnoho věcí, které potřebují uskladnit. Jenže mnohdy komody nebo šatní skříně nejsou dostatečným řešením, respektive nejsou dostatečným úložným prostorem. V takové chvíli je ideální zakomponovat do šatníku regálový systém, do kterého budete moct ukládat veškeré své oblečení.

Další využití regálů v domácnosti

  • Na balkoně či na terase na květiny
  • V komoře nebo ve sklepě
  • V garáži nebo dílně