Snadné vylepšení vašeho bytu

Jaro se už ohlašuje v plné síle a vy se můžete pokusit o malé změny ve vašem interiéru a exteriéru. Co si třeba natřít židle jinou barvou, nalakovat venkovní lavici, zatočit s plísní v pokoji?

Plíseň je nepřítel vašeho zdraví

Chladné zimní počasí má za následek, že se někde v bytě vytvoří nepříjemná plíseň. Kromě toho, že zdi takto vypadají ošklivě, tak škodí lidskému zdraví. Chce to optimalizovat vzdušnou vlhkost díky cirkulaci vzduchu, což umožňuje nový systém Ceresit Stop vlhkosti Aero 360°. Pracuje na fyzikálním principu, kdy se zvyšuje absorpční účinek s větším kontaktem vložené tablety se vzduchem. Zasouvání a výměna tablety do aerodynamického tvaru přístroje je velice jednoduché. Jakmile se spotřebuje tableta, stačí vylít vodu do odpadu a vložit novou. Účinek je vysoký díky členitému tvaru tablety. Zároveň obsahují patentovanou technologii, kdy se redukuje až sedmdesát procent pachů.

Barvy a laky pro různá použití

Barvy laky seženete i velice levně od prověřených dodavatelů. Na kvalitě záleží, ale také na bohatém výběru. Výběr barvy záleží na následném použití. Můžete potřebovat namalovat stěny, fasádu a jiná konkrétní místa v interiéru nebo exteriéru. Například fasádní barvy vynikají výbornou kryvostí, bělostí, ale i tónováním, když se použijí speciální automaty. Vyžaduje se od nich vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům. Laky rozlišujeme podle použití ve venkovních nebo vnitřních prostorech. Jde o průhledné nátěry s různým matem nebo leskem. Hlavně se používají k natírání dřeva, které se tak chrání. Původní vzhled si dřevěné materiály zachovají, pokud lak obsahuje kvalitní UV filtr. Existuje několik druhů, kam například patří vodou ředitelné se snadnou aplikací a minimálním zápachem. Dále syntetické, polyuretanové, olejové a epoxidové. Polyuretanové patří k dražším, ale také k nejkvalitnějším.