Správa nemovitostí v Praze

Hledáte spolehlivého správce vašich bytů, bytových domů nebo jiných bytových a nebytových nemovitostí? Požadujete zkušenosti, odbornou kvalifikaci a flexibilitu nabízených služeb? Neradi hospodaříte s vysokými finančními částkami? Zvolte pomoc profesionálů z PPM, a.s a přenechejte starosti odborníkům.

Facility management Praha a okolí

Chcete mít veškerá technická zařízení u vaší nemovitosti pod neustálou správou specialistů? Stále objednáváte řadu služeb u mnoha různých dodavatelů? Technická správa domu vám působí organizační, časové i finanční potíže? V PPM, a.s. vám nabízíme odbornou a flexibilní pomoc. Naší primární službou je komplexní facility management Praha a okolí, který u nás využívá řada majitelů nemovitostí, Společenství vlastníků jednotek (SVJ) a další vlastníci bytových a nebytových prostor.

Co facility management přesně obnáší? Tato služba představuje externí zajištění správy technických zařízení vašich nemovitostí. To se týká pravidelné údržby, odborného servisu a revizí všech zařízení u vaší nemovitosti. Hlavním cílem facility managementu je efektivní provoz objektů pod trvalou správou SVJ, s přihlédnutím k vysokému komfortu vlastníků či pronajímatelů jednotlivých bytových jednotek. Facility management také dbá na paušální úhrady dílčích služeb. Takže nemusíte neustále zařizovat různé revize, servisní prohlídky a opravy jednotlivých zařízení. Naši specialisté v PPM, a.s. vždy zařídí vše za vás, odborně a včas.  

Správa nemovitostí v Praze

Jsme renomovaná pražská společnost PPM, a.s., která je předním poskytovatelem profesionálních služeb v rámci správy nemovitostí. Na realitním trhu fungujeme přes 25 let a ve správě máme stovky bytových i nebytových objektů po celé Praze. Naší hlavní specializací je úzká spolupráce se Společenstvím vlastníků bytových jednotek (SVJ) a to především u nových bytových domů, různých novostaveb a staveb krátce po rekonstrukci.

S PPM, a.s. se správa nemovitostí v Praze stane bezproblémovou záležitostí, díky které ušetříte nejen čas, starosti, ale také velké množství finančních prostředků.