Správný bazén na vaši zahradu

Výběr správného bazénu může být nesnadným úkolem, protože v současnosti se nabízí několik druhů, které se od sebe odlišují materiálem, tvarem, provedením a životností. Nejprve prostudujte podrobně informace, než se rozhodnete pro vám vyhovující bazén. 

Kvalitní bazén české výroby

Inspirace nejnovějšími trendy se často promítne i ve vývojovém středisku bazénů, proto si lze dopřávat modely nové generace se systémem thermokonstrukce. Ztracené bednění získáte v ceně. Co nebude postrádat váš bazén? Oboustrannou izolaci, inovované trysky, rozměry podle aktuální nabídky a životnost až padesát let! Stavební příprava bude snadnější a rychlejší, uspoříte vodu i za použitý stavební materiál. Můžete si vybrat tvar skeletu obdélníků s ostrými nebo oblými rohy. U bazénů české výroby se spolehněte na světovou kvalitu. Výběr závisí na vás, ale v případě nejasností vám pomohou specialisté, aby byla vaše orientace v široké nabídce lepší. Splňte si své představy prostřednictvím posledních trendů. Mezi výhody bazénů ALBIXON náleží původ přímo do výrobce, jednoduché instalování bez zbytečně náročných stavebních úprav, seženete mnoho doplňků a jednotlivé typy disponují přelivovou hranou bez vyrovnávacích nádrží.

Bazénové příslušenství k vylepšení vody a pohody

Pohodlné koupání ve vodě se neobejde bez pravidelně prováděné údržby. Bazénové příslušenství je do jisté míry stejné pro všechny druhy bazénů, ale výrobky se rovněž dodávají přímo pro váš typ a velikost bazénu. Vybírejte s ohledem na kvalitu, aby vše fungovalo spolehlivě. Například využijete bazénová světla, LED nebo halogenové reflektory, cirkulační čerpadla a filtrační nádoby. Dále se hodí sortiment na bezchlórovou úpravu vody, kam patří solničky a UV lampy. Čisté nádrže obstarají speciální vysavače, některé doplňky zajistí slanou úpravu vody, aby zůstala křišťálová a bez bakterií.