Stěhování nemusí být noční můrou

Stěhování do jiného bytu nebo domu nás někdy dokáže pěkně potrápit. Musíme chodit do práce, nakupovat a doprovázet děti do školy a na kroužky. Veškerý volný čas věnujeme balení věcí, shánění pevných bytelných krabic a praktických obalů na zabalení majetku. Večer se svalíme do postele jako unavený pytel brambor a netěšíme se na zítřejší den se stejným scénářem.

Jste-li nyní ve stejně prekérní situaci i vy, nezoufejte a vztyčte hlavu vzhůru! Stěhovací služby vás nenechají ve štychu a díky zkušenostem navíc přesně ví, jak na věc! Stěhování bytů, domů či celých firem je jejich každodenní rutinou a tu mají dokonale zvládnutou! Dejte jim důvěru a nebudete litovat!

Bezpečné stěhování zaručeno!

Dokonale a s péčí se postarají o veškeré vybavení, které bezpečně přesunou do nového místa bydliště či objektu. Přistaví dostatečně velkou dodávku, snesou majetek z jakéhokoli patra a poskytnou vám ochranné fólie a ostatní příslušenství, aby vše bylo jako v bavlnce. Špičkově zajistí těžká břemena i cenné předměty a jsou samozřejmě řádně pojištěni proti případnému poškození, které se stává opravdu zcela výjimečně.

Využijte levných služeb profesionálů

Každý shání stěhování levně! Někteří se proto snaží krabice a přepravky přemístit vlastními silami a prostředky, ale často se dostanou na stejnou nebo ještě vyšší cenu. Levné stěhování si můžete zajistit i na víkend, kdy neplatíte žádný příplatek. Zákazník hradí pouze nakládku a vykládku věcí, použité obalové materiály a nadstandardní služby, jako jsou stěhování v nočních hodinách, ujeté kilometry mimo Prahu či do zahraničí.

Dopřejte si komfortní stěhování s profesionály! Uvidíte, že celý proces bude rychlý, bezpečný a finančně dostupný vašim představám. Non-stop služby se přizpůsobí vašim časovým možnostem a po domluvě zdarma zajistí prohlídku bytu, aby byli v den stěhování efektivně připraveni!