Tepelné čerpadlo – řešení pro bydlení i podnikání

Tepelná čerpadla představují novou generaci energie a často jsou spojována právě s bydlením. Pomocí tohoto vybavení získáte čistou a levnou energii a významně tak snížíte své dosavadní účty za energie. Provozní náklady samotného čerpadla jsou závislé primárně na slunečním záření, které na svém účtu neuvidíte. Energii pro svůj domov tak získáte ze země, vody či vzduchu, a to až o 75 % levněji než doposud.

Bydlení nové generace

Rozhodnete-li se pro tepelné čerpadlo, získáte výhodnou sazbu elektřiny pro celou domácnost i rychlou návratnost počáteční investice zejména díky státním dotacím, za nimiž stojí dotační program Zelená úsporám nebo žádané kotlíkové dotace. Zdá se vám, že to zní až příliš snadno? Pak vás určitě nadchne ještě více pohodlná obsluha pomocí online ovládání, neboť tepelná čerpadla pro rodinné domy jsou plně automatická zařízení bez nároků na obsluhu a je možné je jednoduše připojit k internetu. Ovládání pomocí webového portálu vám umožňuje teplo domova kontrolovat prakticky odkudkoliv a kdykoliv.

Český výrobek s tradicí

Úspěšná firma MasterTherm stojí za inovativním přístupem moderních zařízení, a to s tradicí již od roku 1994. Za dobu svého stabilního působení se může pyšnit prodejem více než šesti tisíc prodaných modelů v tuzemsku i zahraničí. Kromě profesionálního postavení v České republice je firma významným hráčem také na zahraničním trhu, konkrétně ve Velké Británii, Německu, Švýcarsku, Holandsku, Polsku i na Slovensku. Svou působnost upevňuje pravidelnou účastí na významných světových výstavách a je inspirací nejen pro rodinné domy, ale též podniky. 

Díky svému pokrokovému přístupu, inovativnímu vývoji a přední pozici v oblasti řízení procesu chodu tepelných čerpadel je uznávaným odborníkem také pro tepelná čerpadla pro průmysl. Kromě toho všeho se soustředí na seriózní a nadstandardní záruční lhůty, jež si může firma dovolit především díky svým perfektním přístrojům. Samozřejmostí jsou pak servisní služby na špičkové úrovni včetně dostupnosti náhradních dílů po celé republice.