Teplo a úspora energie díky dvouvrstvé omítce

Pokud právě rekonstruujete nebo stavíte dům, pořádně zvažte, jaké zateplení zvolit. Správné zateplení domu přinese kromě jiného také značnou úsporu energie, nad kterou dnes možná nepřemýšlíte, ale přijde doba, kdy to bude tížit i vás. Dodavatelé energií neustále zvyšují ceny a lidé v současné době přemýšlí, kde vzít potřebné finance nebo jak na energiích ušetřit. Jednou z možností, jak toho docílit, je zateplovací systém představovaný strojním omítáním dvouvrstvé štukové omítky.

Řešení je jednoduché: zateplete si dům!

Zateplení vašeho domu je zásadním řešením problému, který se naskytl. Vložte svůj domov do rukou odborníků působících na trhu dlouhou dobu a majících bohaté zkušenosti. Zateplovací systémy v podobě dvojvrstvé štukové omítky za použití materiálů firmy CEMIX představují řešení pyšnící se oceněním Výrobek roku v roce 2012. Není zde proto žádný důvod obávat se toho, že by v roce 2017 tento systém ztratil něco ze své kvality.

Díky dvouvrstvé omítce ušetříte energie

Strojní omítání dvěma vrstvami štukové omítky přináší požadované zateplení. Stěny, stropy i venkovní části se strojně omítají jádrovou omítkou jemnou, kterou je možné použít i na jednovrstvé omítání. Jádrová omítka Supertherm TO zase prokazuje vyšší odolnost vůči objemovým změnám vlivem teploty. Dále se využívá vnější a vnitřní štuk a silikonová omítka pro dokončující práce včetně často požadovaných dekorací.

zateplování budov České Budějovice si zkrátka přizvěte ty, co to umí. Výsledkem jsou potom kvalitně omítnuté fasády i vnitřní prostory nepropouštějící nashromážděné teplo ven. Zajistíte si příjemný a pohodový domov a ušetříte na energiích.

Strojní omítání je navíc velmi rychlou záležitostí a omítnutí průměrného rodinného domu by nemělo trvat déle než 14 dní. Omítky České Budějovice jsou zkrátka hotové jedna dvě!