Termální koupel u vás doma!

Také zvažujete alternativy k bazénu, pro nějž nemáte dostatek místa na zahradě? Chcete stylově oživit svůj exteriér a zároveň z jeho používání vytěžit maximum? Představujeme vám koupací sudy a kádě, jež se svým přírodním provedením hodí prakticky kdekoliv a nezaberou tolik místa jako bazén.  Skvěle se vyjímají na zahradě, ale též na balkoně či terase disponující pevným podkladem. Koupací sudy jsou synonymem luxusu za zlomek ceny i péči věnovanou klasickým bazénům, proto jejich nákup rozhodně nezavrhujte.

hot tube

V létě chladí, v zimě prohřívá

V horkých letních dnech zřejmě ani vy nemáte pomyšlení na pobyt v teplé vodě, ale co když vám představíme rafinovaný koupací sud, který v zimě představuje skvělou alternativu ke koupání a v létě vás naopak příjemně ochladí? Přesně takové jsou totiž ručně vyráběné koupací sudy slibující dokonalou lázeň za každého počasí! Jejich originální vzhled vás nepřestane bavit a uvidíte, že jej využijete spolu s rodinou či přáteli, také proto, že koupání v sudu je odjakživa společenská událost. Podle velikosti pořídíte sud pro čtyři až celkem deset osob. Zapomeňte na bazény, vyměňte drahé jacuzzi či vířivé vany a bazény za jedinečnou káď simulující lázeňskou proceduru, ovšem u vás doma a prakticky zadarmo!

Koupací kádě

Hit posledních let

Koupací kádě neboli HOT TUBE jsou sestaveny z dřevěných a odolných kovových částí. Na skelet je použit skandinávský smrk, sibiřský modřín anebo též dřevo thermowood sušené na deset procent, tudíž se při kontaktu s vodou přirozeně roztáhne a utěsní veškeré spáry. Stejný proces určitě znáte při použití klasického dřevěného vědra na vodu. Aby bylo vaše koupání přesně podle představ, nezapomeňte svůj sud vylepšit o dostupné příslušenství. Pobyt v kádi si zpříjemníte díky dřevěnému sezení, držákům na nápoje i externím kamnům, která promění v zimě sud Hot Tube na horkou lázeň.