Tip na dárek: Originální interiérové doplňky

shutterstock.com
shutterstock.com

Obdarujte sebe i své známé něčím skutečně originálním. Doplňkem, který prozáří místnosti a bude vás při každém pohledu nabíjet energií! Stylové doplňky budou hitem letošních Vánoc, přinášíme několik tipů na dárek z nabídky e-shopu Stylovky.cz.

Interiérové doplňky, které vás nabijí energií

Problémem dnešní doby jsou průmyslově vyráběné doplňky, které vyjíždí z výrobních pásů po statisících a prodávají se do celého světa. Snadno pak potkáte tentýž doplněk, který máte doma, u svých sousedů, nebo třeba na druhé straně světa. Takové výrobky mají zásadní nedostatek – nemají duši. Jsou studené a působí pouze jako mrtvá kulisa.

Kamenná slánka a pepřenka, zdroj: stylovky.cz
Kamenná slánka a pepřenka, zdroj: stylovky.cz

E-shop Stylovky.cz se rozhodl tento trend zvrátit a na trh přichází s doplňky, které jsou svým designem unikátní a neokoukané. Ze zakoupeného zboží tak budete mít stále radost a každý pohled vás nabije novou energií.

Doplňky z obchodu Stylovky.cz jsou svým charakterem navíc horkým adeptem na originální dárek k Vánocům. Potěšíte s ním nejen své blízké, ale i sebe při pohledu na rozbalování.

Co zakoupit?

Mezi dárky vhodné pro fotografy patří jistě termo hrnek v designu objektivu. Ten se doslova stane součástí života každého nadšeného fotografa!

Hrnek objektiv, zdroj: stylovky.cz
Hrnek objektiv, zdroj: stylovky.cz

Studenti a vášniví čtenáři mohou zase uvítat zajímavé hodiny ve tvaru knih. Jedná se o skvělý způsob jak propojit dva dominantní prvky místnosti – hodiny a knihovnu.

Pro ty pohodlnější z nás tu pak jsou stylové polštáře. Jste spíše technický typ? Pak sáhnete jistě po polštáři iCushion ve tvaru iPhone. Pro milovníky přírody je jasnou volbou polštářek imitující dřevěný špalek, který seženete pouze ve Stylovkách za 490 Kč!

Vkusný polštářek pro každého, zdroj: stylovky.cz
Originální polštářek imitující špalek, zdroj: stylovky.cz

Proč nakoupit v obchodě Stylovky.cz?

Užší sortiment nabízeného zboží je dán pečlivým výběrem produktů. Stylovky nenabízejí tisíce produktů z velkovýroby, naleznete zde ale opravdu unikátní kousky, které svým designem a zpracováním převyšují konkurenci.

Velkou výhodou je osobní přístup a vysoké nasazení. Detaily objednávky tak můžete řešit přímo s majitelem, skladové zboží je odesíláno ještě v den objednání. Výhodou je možnost osobního odběru na jednom z Heuréka pointů.

E-shop také sdružuje na facebookových stránkách komunitu nadšenců pro design. Přidejte se mezi ně a objevte kouzlo doplňků, které zahřejí na duši! Navštivte www.stylovky.cz.